Як надрукувати візитки.

Візитки - це рекламний і маркетинговий інструмент, який допомагає в діловому спілкуванні. Це інформація, яка залишається у вашого партнера після знайомства. Тому дуже важливо, щоб візитки були зроблені професійно і добре.
Вам знадобиться
  • Принтер
  • Друкарня
Інструкція
1
Для того, щоб напечать візитки, потрібен макет, з якого буде проводитися друк. Макет візитки можна розробити і намалювати самому, а можна звернутися до професійних дизайнерів. Зазвичай на макеті візитки розташовуються такі дані: логотип, назву, діяльність фірми, прізвище, ім'я, по батькові, посада, контакти.
2
Після виготовлення макети візитки можна надрукувати будинку, при наявності принтера. Найкраще друкувати їх на спеціальній щільною візиточних папері. Єдина складність виготовлення візиток будинку - це рівний відріз країв візитки.
3
Якщо ж будинки принтера немає, то можна взяти макет і роздрукувати візитки в найближчому інтернет-клубі або заведени з послугою платною роздруківки. На всякий випадок потрібно взяти з собою щільний папір.
4
В тому випадку, якщо візиток потрібно багато, то краще всього роздрукувати їх в друкарні. Для цього потрібно вибрати друкарню, передати макет електронною поштою або особисто і замовити тираж візиток.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wZf9-_nHJO8
Корисна порада
Перед розрізанням візиток потрібно обов'язково перевірити, чи висохла фарба.