Як ефективно позбавлятися від складок пахвами.

Складки під пахвами - проблема не лише тих людей, які страждають надмірною вагою. Нерідко така недосконалість тіла утворюється від носіння тісного одягу, зробленої з синтетики, або викривлення постави. Позбавтеся від непривабливих складочок за допомогою спеціальних вправ і косметичних засобів.
Інструкція
1
Підготуйте 2 гантелі по 1 кг. Ляжте на спину, щільно притиснувши тулуб до підлоги, і зігніть ноги в колінах. Візьміть в руки гантелі і підніміть їх над грудьми, потім повільно опустіть, чи не торкаючись до підлоги. Повторіть вправу 20 разів. Зробіть 3 підходи, чергуючи з іншими вправами.
2
Встаньте прямо. Підніміть руки на рівень грудей, зігніть їх у ліктях і виконуйте різкі ривки, якнайближче зводячи лопатки. Повторюйте 20 разів.
3
Купіть місячний абонемент на відвідування басейну. Плавання, навіть 2 рази на тиждень по годині, допоможе вам позбавитися від складочок, не пізніше, як закінчиться термін абонемента.
4
Встаньте прямо, підніміть руки на рівень грудей, розкиньте їх в сторони і робіть кругові рухи. Чим ширше буде діаметр розмаху, тим більше напруги подаватиметься на область пахв.
5
Встаньте прямо, підніміть руки на рівень грудей, розкиньте їх в сторони і робіть кругові рухи. Чим ширше буде діаметр розмаху, тим більше напруги подаватиметься на область пахв.
6
Візьміть гантелі, встаньте прямо. Потім нахиліться вперед, утворюючи своїм тілом букву "П". Тепер підніміть руки вгору. Чи не розгинайте корпус. Затримайтеся в такому положенні 3 секунди і опустіть руки з гантелями вниз. Повторіть вправу 6 разів.
7
Слідкуйте за своєю поставою. Якщо ви ходите з надмірно зігнутою спиною, кровообіг в пахвовій зоні порушується. Це сприяє утворенню складочок. Щоб уникнути відновлення цієї проблеми, припиніть носити занадто тісну білизну і віддайте перевагу натуральним тканинам. Покращуйте кровообіг в проблемній зоні за допомогою контрастного душу.
8
Використовуйте косметику для тіла з підтягуючим ефектом. Обробляйте проблемну зону скрабом, щоб отшелушить омертвілі клітини і забезпечити дихання порам. Давайте шкірі відпочити від антиперсперант, найкраще це робити у вихідні дні по 12-14 годин. Обов'язково змивайте дезодорант на ніч.