Як запікати у фользі. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Фольга є дуже хорошою підмогою для господині на кухні. У ній можна зберігати продукти, щільно загортаючи їх, фольгою можна застеляти робочі поверх, оберігаючи їх від пошкодження. Ну і найголовніша функція фольги на кухні - допомога в запіканні продуктів.
Вам знадобиться
    • Овочі
    • М'ясо
    • Фольга
    • Духовка
Інструкція
1
Для того, щоб запікати в фользі , потрібно спочатку визначитися з продуктом, який готуватиметься таким способом. В фользі можна готувати овочі. З овочів найчастіше запікається картопля, який потім можна нафарширувати. Для запікання картоплі потрібно натерти картоплю сіллю і спеціями і щільно загорнути кожен бульба в фольгу. Запікати в гарячій духовці не менше однієї години. Потім вийняти з духовки, акуратно розгорнути фольгу, розрізати Гото картопля навпіл і нафарширувати його заздалегідь приготовленою начинкою.
2
Якщо планується запікати овочі окремо, то їх краще поміщати на великий аркуш фольги, складений у два шари, а потім загортати. Таким чином готується морква, баклажани, болгарський перець.
3
Найчастіше в фользі запікається м'ясо. Іноді його попередньо маринують, іноді просто натирають сіллю і загортають. Найголовніше при запіканні м'яса в фользі зробити так, щоб фольга була герметична. Для цього потрібно обов'язково робити два шари фольги, і загортати м'ясо так, щоб фольга щільно прилягала до м'яса і не залишалося отворів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xJ76paUIsm8
Зверніть увагу
Будьте обережні, фольга дуже сильно нагрівається.
Корисна порада
Після того, як страва готова, при розгортанні фольги треба бути дуже обережним і не пошкодити її, інакше сік або бульйон від страви виллється на деко.