Як зробити садові фігури своїми руками.

Пройшли ті часи, коли єдиною прикрасою садової ділянки було лякало. Зараз на землеволодіннях росіян чого тільки не побачиш! Зелений газон, клумби з тропічної рослинністю, водойми з фонтанами, альпійські гірки, декоративні колодязі - всього просто не перелічити. Особливе місце серед цієї атрибутики займають садові фігури. Їх можна без зусиль придбати в найближчому господарському магазині, але набагато цікавіше зробити садові фігури своїми руками.
Саморобні фігури для саду не тільки додадуть колориту ділянці, але й підкреслять характер свого творця. Їх можна виготовити з будь-яких доступних матеріалів: пінопласту, старих автомобільних шин, пластикових пляшок, монтажної піни. У творчості можуть бути задіяні навіть старі черевики, каструлі і тази.

Садові фігури своїми руками з автомобільних шин

З покришки можна легко зробити граціозного лебедя, смішного жирафа або забавну гусеницю. Спробуємо зробити останню. Для цього знадобляться 4 шини, жовта, зелена і синя фарба, дві кришки від банок з фарбою і металева пластина. Прикопайте покришки в землю так, щоб вони були розташовані близько один до одного, але при цьому на різних рівнях. Потім пофарбуйте всі шини в зелений колір. Це буде своєрідне тільце гусениці. Тепер зігніть металеву пластину у вигляді вусиків і зафіксуйте її за допомогою скотча вгорі передньої шини. Вусики слід пофарбувати в жовтий колір. Тепер фінальний штрих - з двох кришок від фарби спорудіть очі гусениці. Зіниці окрасьте в синій колір. Гусениця готова!

Садові фігури своїми руками з пляшок

Фігури з пластикових пляшок зможе зробити навіть дитина. Спробуйте створити лебедя для прикраси садового прудика. Для цього знадобиться п'ятилітрова пластикова ємність, металевий прут, ізолон, біла краска.Для початку виготовте каркас лебедя з бутля. Її необхідно розрізати вздовж - відрізати один бік так, щоб вийшла містка ємність. В неї для рівноваги можна насипати щось важке, наприклад, пісок або грунт. Тепер в загвинченими кришку бутлі потрібно вставити прут, зігнувши його на зразок лебединою шиї. Пофарбуйте лебедя білою фарбою, а його шию обтягніть изолоном. От і все, горда і граціозна птах прописалася в вашому саду!

Садові фігури своїми руками з пінопласту

Найлегшим в роботі матеріалом для виготовлення садових фігурок є пінопласт. Спробуйте зробити з нього качечку. Для цього візьміть пінопласт товщиною 5 сантиметрів. Попередньо на папері намалюйте шаблон майбутньої фігури, виріжте його і перенесіть на пінопласт. Щоб фігура качечки вийшла об'ємною, необхідно вирізати відразу кілька заготовок. Потім їх слід склеїти між собою за допомогою рідких цвяхів або спеціального клею для пінопласту. Ні в якому разі не використовуйте «Момент»! Цей клей роз'їдає пінопласт. Через два дні відріжте у фігурки все зайве, обмажте її гіпсовою шпаклівкою. Після її висихання розфарбуйте качечку акриловою фарбою на своє усмотреніе.Сделав фігури для саду своїми руками, ви додасте ділянці індивідуальності. Творіть на радість собі і оточуючим!