Як відкрити кафе для любителів кішок.

Деякі росіяни з особливим трепетом ставляться до своїх чотириногих улюбленців. Вони готові зробити для них що завгодно. Саме це можна взяти за основу ідеї для бізнесу. У Росії вже є готелі для кішок, перукарні, а ось кафе поки ще відкрили. Можливо, ви будете першими!

В Японії існують заклади, де відвідувачі не тільки можуть перекусити і випити, але і провести час зі своїми улюбленцями. Керівники кафе не зупинилися на цьому, вони дали можливість відвідувачам пограти з кішками розважального закладу. Для цього були обладнані спеціальні зали, які містили будиночки для пухнастих вихованців, когтеточки, кошики та інші предмети побуту.

Клієнти таких закладів мають можливість пограти з кошеням, погладити його і навіть пригостити улюбленим ласощами, яке, до речі, також продається в кафе. Психологи стверджують, що спілкування з кішками благотворно впливає на психіку та здоров'я людини. Але відкриття такого бізнесу пов'язане з безліччю різних проблем, адже в Росії ця ніша ще поки не розвинена.

Що вам необхідно для відкриття цього бізнесу? По-перше, ви повинні зареєструвати свою компанію в податковій інспекції. Для цього зберіть необхідний пакет документів. По-друге, складіть бізнес-план, так як він допоможе вам слідувати чітко наміченої мети. В документі постарайтеся позначити витрати, доходи, можливі ризики та варіанти вирішення деяких завдань.

Отримайте всі необхідні дозволи та ліцензії. Наприклад, вам знадобиться дозвіл Росспоживнагляду на розміщення кафе в приміщенні. Отримайте дозвіл і від органів пожежної безпеки. Якщо ви плануєте реалізовувати спиртні напої, отримаєте дозвіл на даний вид торгівлі.

Орендуйте приміщення. Щоб не виникло проблем із санепідемстанцією, передбачте наявність двох залів: один - для поглинання їжі, другий - для спілкування з кішками. У залі, де відвідувачі будуть обідати, обов'язково встановіть рукомийник. Подумайте, де у вас буде проходити каналізація, електрика, водопостачання. Це все потрібно вказати в технологічному проекті.

Пам'ятайте, що вихованці, які належать закладу, обов'язково повинні регулярно проводитися огляду ветеринарного працівника. Підтримуйте порядок в кафе, в іншому випадку ваша компанія може бути оштрафована і навіть закрита.

Придбайте різне обладнання, як для приготування їжі, так і для утримання чотириногих вихованців. У вашому закладі повинні бути присутніми породисті і безпородні кішки, тобто на будь-який смак і колір. Придбайте посуд, столики і дивани. Прийміть в штат офіціантів, кухарів, співробітників для догляду за тваринами. Розробіть меню спільно з шеф-кухарем. Обов'язково продумайте дизайн приміщення, назва. Замовте вивіску і запустіть рекламу.