Як визначити стільниковий телефон.

Щоб визначити стільниковий телефон , багатьом достатньо одного погляду на пристрій. На мобільниках наносяться логотипи виробника, що дозволяє визначити причетність телефон а до того чи іншого бренду. Однак визначити модель телефон а буде трохи складніше.
Вам знадобиться
  • Стільниковий телефон, технічна документація вироби.
Інструкція
1
Маючи на руках інструкцію до пристрою, ви можете не мучити себе подібними питаннями. Необхідні відомості про модель телефон а, також як і про її бренд, будуть відображені на лицьовій стороні керівництва. Якщо ж інструкція відсутня, ви можете дізнатися модель телефон а, вивчивши товарний чек на виріб. Якщо ж немає ні інструкції, ні чека, визначення моделі мобільника стане трохи утруднено, проте, воно буде можливим.
2
Ви можете отримати потрібну вам інформацію, просто розібравши пристрій. Для цього відкиньте кришку панелі мобільного телефон а, після чого, вийміть акумулятор з пристрою. На задній стороні корпусу ви побачите наклейку, яка міститиме в собі відомості про виробника вироби і країні виробництва. Також на ній буде зазначено повне найменування телефон а (марка і модель) і його особистий ідентифікаційний номер.
3
Якщо ви не бажаєте розбирати стільниковий телефон , можна вчинити так: спочатку вимкніть мобільник, а потім знову ввімкніть. У такому випадку дані по моделі пристрою будуть виведені на його дисплей під час завантаження телефон а. Потрібна інформація повинна з'явитися до моменту відображення привітального повідомлення.