Як зробити прикраси для будинку з гудзиків.

Сучасні хендмейкери і дизайнери інтер'єрів все частіше знаходять незвичайне застосування звичайнісіньким речам. Одним з таких віянь стали прикраси з гудзиків для інтер'єру. За допомогою непотрібної фурнітури самого різного розміру і форми, рукодільники пропонують створювати істинні шедеври: картини, піали, плафони, підставки для гарячого і пр. Прикраси з гудзиків стануть незвичайною і оригінальною деталлю вашого інтер'єру.
Вам знадобиться
  • - гудзики;
  • - прозорий клей;
  • - акрилові фарби;
  • - різнокольоровий лак для нігтів;
  • - щільний картон або фанера;
  • - рамка;
  • - олівець;
  • - папір.
Інструкція
1
Прикраси для будинку з гудзиків можуть приймати найрізноманітніші форми. Одна з найпопулярніших - картина. Вирішивши зробити картину з гудзиків, знайдіть відповідне зображення або придумайте його і намалюйте ескіз. Так ви зможете розрахувати необхідну кількість і форму матеріалу.
2
Наприклад, ви вирішили викласти з гудзиків квітка, а матеріал зовсім не підходить за кольором. Найпростіший варіант - пофарбувати гудзики. Для цієї мети відмінно підійдуть лаки для нігтів: покрийте кожну гудзик 1-2 шарами. Лак добре тим, що не вимагає постобработки: завдяки своїй текстурі, він додасть деталям блиск.
3
Зачекайте, поки забарвлені деталі добре висохнуть. Роблячи прикраса з гудзиків вперше, виріжте ескіз і приклейте на основу майбутньої картини. Це допоможе вам приєднати всі деталі більш рівно і правильно. Однак спершу розкладіть гудзики, чи не приклеюючи їх. Слідкуйте, щоб деталі створювали рівні краї пелюсток - так виріб з гудзиків виглядатиме акуратніше і красивіше.
4
Коли результат викладання вас повністю задовольнить, починайте приклеювати гудзики до основи. Тільки не розбирайте «макет»! Піднімайте по одному ґудзичку, намащуйте прозорим клеєм і прикладайте назад. Просуваючись зверху вниз, створіть все зображення.
5
Зробивши прикраса для будинку з гудзиків, виждіть добу - щоб усі деталі відмінно приєдналися. Потім підберіть оригінальне оформлення. Якщо гудзики яскраві - зупиніть вибір на дерев'яній або нейтральної рамці, якщо сіре або чорно-біле - на кольоровий. Прикраса з гудзиків стане оригінальним оформленням вашого будинку або дачі, а також - дивно ефектним подарунком.
Зверніть увагу
Щоб візерунок або зображення прикраси з гудзиків вийшов найбільш ефектним і рівним, скористайтеся деталями різного діаметру.
Корисна порада
Використовуйте пінцет, щоб витягнути гудзик з викладеного візерунка. Так ви точно не потривожите сусідні елементи.