Чи брати весільну сукню напрокат.

Купувати готове весільне плаття, шити або взяти напрокат - такий вибір постає перед нареченою напередодні весілля. У разі відсутності проблем з грошима, безумовно, весільна сукня можна і потрібно купувати, щоб залишити собі на пам'ять і передати своєї дочки, зробивши цей предмет гардероба красивою сімейною реліквією. Але як бути тим, у кого весільний бюджет занадто малий і доводиться прораховувати кожну деталь свята з особливою ретельністю?
Крім весільного плаття, нареченій на урочистому заході знадобитися завершити свій образ фатою, капелюхом, тіарою, рукавичками, панчохами, туфлями, зачіскою, макіяжем і багатьма іншими аж ніяк не дешевими аксесуарами, які напрокат точно не надаються. При цьому виглядати в день власного весілля наречена зобов'язана абсолютно чарівно! Рішення напрошується само собою - звернутися в салон, де весільні сукні надаються напрокат. Бюджет заощадите, і ламати голову над подальшим зберіганням сукні не доведеться. А про долю прокатного сукні можна більш нікому і не поширяться.

Плюси весільного плаття напрокат

- Весільну сукню, взяте напрокат, дозволить заощадити істотну суму грошей. Це в рази дешевше, ніж покупка навіть скромного весільного вбрання нареченої. - Головною причиною вибору сукні напрокат нерідко слугує факт того, що ви можете виглядати в такому вбранні по-справжньому шикарно і дорого. Орендуючи весільну сукню, ви можете дозволити собі більш вишукану і витончену модель, навіть брендовий, або дизайнерську. Адже купувати дороге плаття, яке наречена одягне всього один раз (другий - під час примірки та підгонки), досить накладно. А зекономлені кошти можна пустити на більш важливі весільні закупівлі - наприклад, на масивні обручки, які залишаться у вас навсегда.- Проблему перепродажу весільного плаття колишнього у вживанні теж вирішувати не прідется.- Прокатні салони подбають про якісну хімчистці, підгонці та бездоганному зовнішньому вигляді весільного плаття, наданого напрокат. Все це вже включено в суму весільного прокату одежди.К жаль, існує безліч повір'їв і забобонів. Наприклад, вважається, що подальша щасливе сімейне життя буде неблагополучною, якщо купити весільне плаття з рук або взяти напрокат. Сукня нареченої має бути виключно новим і неношені. Але як тоді в старовину міг існувати звичай зберігати весільну сукню бабусі в скрині і передавати його молодим нареченим наступних поколінь? Чи варті такі забобони, не підкріплені статистикою і достовірними прикладами, зобов'язань з виплати величезного фінансового боргу за покупку дорого весільного плаття, який на себе беруть недосвідчені марнотратні нареченої!