Як зробити манікюр омбре.

однотонні лаком на нігтях сьогодні вже нікого не здивувати. Майстри манікюру не перестають придумувати нові техніки. Однією з таких є омбре - це багатотонний манікюр, для якого характерний плавний або різкий перехід від одного тону до іншого, причому кількість таких переходів може варіюватися від двох і більше. Щоб його створити, зовсім не обов'язково записуватися в салон, манікюр омбре можна зробити і в домашніх умовах.

Такий різний манікюр омбре

Існує два різновиди манікюру омбре. Перший має на увазі зміну кольорів лаку від краю нігтя до його кінчика. Це може бути перехід від темного відтінку до світлого, або гра контрастів - перехід від одного кольору в зовсім протилежний. Наприклад, у першому варіанті - від червоного до темно-червоних, а в другому - від жовтого до насиченого кольору морської волни.Вторая техніка манікюру омбре вельми проста і являє собою перехід відтінків від одного нігтя до іншого. Це можуть бути як контрастні кольори, так і близькі відтінки одного кольору. У кожному разі, ваші нігті не залишаться без уваги. Колірної градієнт чудово виглядає на нігтях будь-якої довжини, в тому числі, і на дуже коротких.

Як зробити омбре на нігтях

Для створення трендового манікюру в домашніх умовах, запасіться яскравими лаками як мінімум двох тонів одного градієнта, щоб перехід вийшов трохи вловимим. Чим він м'якше, тим гармонійніше і модніше будуть виглядати ваші нігті! Можна взяти рожевий і помаранчевий тону або зелений і жовтий. Також знадобиться спонжик, або аплікатор для тіней. Другий варіант більш зручний при використанні. Якщо немає ні того, ні іншого, можна взяти саму звичайну губку для миття посуду. Тільки від неї доведеться відрізати невеликий шматок для зручності нанесення лака.Для початку нанесіть на область навколо нігтів будь-який жирний крем, щоб потім з легкістю видалити лак, який неминуче потрапить на околоногтевую зону. Покрийте нігті прозорою базою. Після її просихання нанесіть той лак, який обраний як основного цвета.Смочіте губку трохи водою, щоб вона не була настільки жорсткою. Нанесіть на неї пензликом смугу базового лаку і поруч смугу іншого кольору. Трохи розтушуйте кордон двох кольорів, щоб вийшов гармонійний колірної переход.Теперь починається найцікавіше! Акуратними рухами робіть відбитки лаку з губки на нігті. Причому губку можна розташовувати як уздовж, так і впоперек нігтьової пластини. Тут все залежить від ваших уподобань. Після кожного такого штампика негайно покрийте нігті прозорим лаком. Це важливо! Інакше манікюр не вийде рівним, а буде горбиками. Залишилося змочити ватяну паличку в рідині для зняття лаку і прибрати зайвий лак з шкіри навколо нігтя. Для цих цілей можна використовувати і спеціальний коректор. Модний манікюр омбре готовий! Його завжди можна доповнити стразами або блескамі.Ета техніка хороша тим, що можна сміливо влаштовувати експерименти з колірною гамою. Крім цього, лак на губку можна наносити не тільки смужками, а й ромбами, зигзагами, трикутниками, і тоді у вас кожен раз будуть виходити нові неймовірні форми і поєднання. Повірте, техніка омбре вам ніколи не набридне. У кожної з нас тече творча жилка, а створення такого манікюру стане чудовою можливістю розворушити свою фантазію і, звичайно, прикрасити свої нігті ексклюзивним манікюром!