"Літні" діти: особливості розвитку і характеру.

Діти, що з'явилися на світ влітку, завжди будуть знаходитися в центрі уваги, хочуть вони цього чи ні. Все тому, що природа наділяє таких дітей внутрішньою силою, щедрістю, людяністю і добротою.

«Сонячні» дітки

Педіатри давно помітили, що «літні» дітки, особливо що з'явилися в кінці сезону, більший і вище однолітків, що народилися в холодний період року. Це пояснюється тим, що майбутні мами багато часу проводили на сонці, а воно, у свою чергу, стимулює утворення в організмі вітаміну D. Вчені заявляють, що небесне світило передає свою силу дитині ще до його народження, і згодом вони хворіють в рази рідше « весняних »або« зимових »дітей. Згідно з даними досліджень, «літні» дітки майже не схильні до діабету та астмі, серед них мало алергіків. «Сонячні» малюки і режим - поняття, які ідеально сумісні. Їх біологічний годинник йдуть швидко, тому у батьків, як правило, не виникає проблем з їх засипанням і пробудженням. Вони не бояться темряви, особливо не вередують перед сном, чого не скажеш про «зимових» однолітків. При грамотному вихованні з «сонячних» дітей виростуть організовані і відповідальні люди.

Слабке місце

Не обійшлося без ложки дьогтю. Слабким місцем «літніх» дітей є очі: ймовірність отримати різні офтальмологічні хвороби у таких дітей на 24% вище, ніж у «зимових» або «осінніх». У них зростає ризик короткозорості з причини надмірного впливу сонячного світла на ще незміцнілі очі. Саме тому батькам слід вже з перших днів життя малюка захищати його обличчя від прямого сонячного світла.

Характер

«Літнім» дітям притаманні лідерські якості і внутрішня сила. Вони терплячі, наполегливі та справедливі. Нерідко, народжені влітку, пов'язують своє життя з громадською діяльністю і стають політиками, філософами, адвокатами. «Літні» діти люблять бути в епіцентрі уваги, проте в глибині душі можуть залишатися обережними і вельми сором'язливими. Вони захищають слабких, часто йдуть на ризик, але іноді не можуть відстояти свої інтереси. Таких діточок потрібно частіше хвалити і пояснювати, що нічого поганого в здоровому егоїзмі немає. Підвищена емоційність і чутливість дозволяють «літнім» дітям ділитися своїми переживаннями з оточуючими і виражати емоції. З цієї причини вони вкрай рідко стикаються з депресіями. Надмірна вразливість здатна провокувати у таких дітей догляди в себе, тому батьки повинні м'яко виводити їх з подібного стану і направляти емоційну активність у корисне русло. На допомогу прийдуть спільні ігри і прогулянки з обговоренням побаченого.