Як зв'язати светр з візерунком для собаки.

В холодну пору року багато домашні вихованці не люблять ходити на прогулянки. Особливо це стосується маленьких і середніх гладкошерстних і лисих порід. Такі собаки сильно мерзнуть, що в результаті може привести до серйозних захворювань. Порятунком в цій ситуації стане в'язаний светр. А щоб ваша собака виділялася, витратьте трохи більше часу і зв'яжіть виріб для собаки з візерунком.
Вам знадобиться
  • - нитки для в'язання різних кольорів;
  • - спиці;
  • - сантиметр;
  • - ножиці;
  • - папір в клітку або принтер;
  • - олівець.
Інструкція
1
На перший раз виберіть простий візерунок. Наприклад, ромбики, сердечка, сонечко. Спочатку краще не використовувати ті зображення, де потрібна дуже точний розрахунок і безліч відтінків: светри для собак з візерунком такого плану будете в'язати, коли досить «наб'єте» руку.
2
Зніміть мірки з тварини. Основні: охоплення шиї, грудей, відстань між лапами, довжина майбутнього виробу. Як правило, в'язані светри для собак створюються довжиною по спині рівно до хвоста. На животику її можна варіювати: для хлопчиків краще зробити коротший, для дівчаток - достовірніше.
3
Щоб зв'язати светр з візерунком для собаки, важливо правильно розрахувати раппорт - кількість петель в одному елементі малюнка, який повторюється. Загальна кількість петель полотна повинно рівно ділитися на кількість петель в раппорте. Якщо не вистачає однієї-двох, додайте їх за один ряд до початку візерунка.
4
Роздрукуйте заготовлений візерунок. В'яжіть до нього за звичною схемою: воріт, розширення до грудей, пройми або рукав-реглан. Класичним варіантом розміщення візерунка є спинка. Почати вив'язувати заготовлений малюнок краще з середини пройм. Зверніть увагу: простий узор можна в'язати як на монолітному виробі, так і на який передбачає застібку.
5
Уважно слідкуйте за напрямком візерунка на светрі для собаки. При в'язанні зверху вниз (від горловини до хвоста) «читати» схему також необхідно зверху вниз. При виконанні лицьового ряду зліва направо, при виворітному - справа наліво. Зверніть увагу: в'язати светр з візерунком необхідно лицьовій гладдю.
6
Слідкуйте за натягом нитки. Виправити помилку при слабкому натягу і провисанні можливо, а ось переробити, чи не розпускаючи, сильно затягнутий візерунок проблематично. Особливо, якщо дуже маленький проміжок між двома кольоровими елементами. В кінці кожного ряду пров'язуйте дві нитки: від основного полотна і узорну. Так край буде більш рівним.
Зверніть увагу
Ви можете зв'язати светр із застібкою в будь-якому місці або зовсім без неї. Враховуйте даний момент при розподілі візерунка.
Корисна порада
Постарайтеся відмовитися від дизайну, де візерунок буде розташовуватися майже у самого хвоста. Там він виглядає найменш ефектно.