Як зробити черевики для собаки.

Взуття для собак вже перестала бути незвичайною річчю. Сучасні хімікати перетворили колишню примха господарів в необхідний елемент гардеробу на кожен день. Черевики для собаки з підошвою стануть надійним захисником маленьких лап і ви уникнете різних неприємностей і хімічних опіків.
Вам знадобиться
  • - устілки або м'яка підошва від старих тапочок;
  • - нитки для в'язання двох кольорів;
  • - гачок;
  • - спиці;
  • - сантиметр;
  • - маркер;
  • - папір в клітинку;
  • - ножиці;
  • - велика голка.
Інструкція
1
Візьміть собаку і поставте її лапу на аркуш паперу в клітинку. Притримуючи вихованця, що він не рухався, відзначте маркером на аркуші чотири точки: спереду, ззаду і з боків. Таки чином ви отримаєте правильні мірки. Вони будуть дійсні для всіх чотирьох лапок.
2
З'єднайте точки між собою і виріжте заготовку. У вас має вийти не рівний круг, а якусь подобу овалу. Прикладіть шаблон до підошви від тапка або щільної устілці і обведіть. Виріжте чотири заготовки - це майбутні підошви черевиків для собак.
3
Зробити зручні черевики для собаки найкраще, зв'язавши їх. Для початку гачком створіть коло за розміром заготовки підошви. Потім пров'яжіть ряд стовпчиків без накиду, заводячи гачок тільки під одну частину петлі попереднього ряду. Так ви отримаєте відворот, який закриє край підошви. Приклейте або пришийте «устілку» для лапи до вирізаної щільній підошві.
4
Вставте гачок в те місце, де починається відворот на підошву. Почніть створювати своєрідний «черевичок» для лапки стовпчиками без накиду по колу. Спершу в'яжіть петля в петлю, нічого не збавляючи і не додаючи. Через кілька рядів приміряйте отриманий в'язаний черевик на собаку: якщо він досить закриває «пальчики» по колу, починайте зменшення петель до окружності гомілки.
5
Порахуйте, скільки всього петель у вас вийшло. Розділіть їх таким чином: 1/3 - піде на язичок, 2/3 - на халяву черевичка. Візьміть спиці і просмикніть їх через петлі (набираєте ті самі 2/3 від загальної кількості петель в колі). Якщо відразу все набрати не виходить, розділіть їх на дві рівні частини і спершу працюйте з однієї, потім - з другої. По завершенню в'язання халяви просто пошиєте їх разом.
6
Голенище краще в'язати гумкою 1х1. Так воно буде щільно охоплювати лапу і добре сидіти. У середньому треба зв'язати десь 10-15 рядів. Однак це залежить від породи собаки і товщини пряжі. Варіюйте висоту робити черевик для собаки на свій розсуд.
7
Завершивши в'язати халяву, приступайте до язичка. Язичок також в'яжіть спицями: все тієї ж гумкою або лицьовій гладдю. В якості фіксатора на лапці можете взяти або зв'язати шнурок контрастного кольору і пропустити його перед язичком.
Корисна порада
Робіть черевики для собаки з двох контрастних за тоном ниток.