Як заплатити за квартиру. Як заплатити зі ощадбанк онлайн за квартиру.

Квартплату необхідно вносити до 10 числа кожного місяця. Тим, хто не оплачує квартплату вчасно, будуть нараховуватися пені за кожний день прострочення. Розмір пені визначено Житловим Кодексом РФ - одна трьохсота ставки рефінансування Центробанку Росії. Сума пені буде додано до наступного квартплату.
Інструкція
1
Щоб розрахувати пені, помножте суму квартплати на ставку рефінансування. Наприклад, при квартплаті 3000 рублів - розмір пені 1 рубль і 30 копійок. При затримці оплати на 10 днів, до наступної квартплаті вам додадуть суму 13 рублів.
2
Якщо у вашій квартирі встановлені лічильники, то їдучи надовго, ви заплатите фактичну суму, набіглу за показаннями лічильників. При встановлених загальних лічильниках для всього будинку, свою відсутність необхідно підтвердити.
3
Якщо у вашій квартирі лічильники не встановлені, то для перерахунку квартплати необхідно бути відсутнім не менше 7 днів і підтвердити це документально.
4
Для перерахунку зверніться із заявою в ЖЕК. В заяві вкажіть, за який період часу ви хочете отримати перерахунок. Зробити це необхідно не пізніше 1 місяця після повернення. Прикладіть документи підтверджують факт вашої відсутності. До таких документів відносяться - проїзні квитки, рахунки за готель, довідки про відрядження, довідки про тимчасову реєстрацію, довідки з лікарні. Якщо ви проводите літо на садовій ділянці, то зверніться за довідкою в правління садівництва. Відпочиваючи у родичів у селі - візьміть довідку в місцевій сільраді.
5
У суму перерахунку вам включать оплату за електрику, за холодну і гарячу воду, за газ, за водовідведення. Більше ніякі комунальні послуги перерахунку не підлягають.
6
Не підлягають перерахунку оплата за опалення, техобслуговування, вивезення сміття. Перерахунок зроблять протягом одного місяця, спочатку оплачуйте квартплату за надісланим квитанціями. В квитанції за наступний місяць переплачену суму вирахують.
Податок на майно фізичних осіб повинні платити всі власники квартир та іншої нерухомості. Перерахувати податок за минулий рік потрібно до 30 листопада. Робити це краще всього через Ощадбанк. Зазвичай податкові інспекції розсилають повідомлення про платіж, в яких вже вказана сума та реквізити для оплати. Якщо ж воно з якихось причин не прийшло, дізнатися цю інформацію доведеться самостійно.
Інструкція
1
Якщо ви отримали лист з інспекції з повідомленням про платіж, від вас вимагається тільки відвідати найближче відділення Ощадбанку з цим документом і дати його операционисту разом з грошима, а потім зберегти чек на випадок спірних ситуацій.
2
В іншому випадку вам необхідно дізнатися суму податку, яку ви повинні сплатити. Для цього доведеться зателефонувати податковому інспектору, обслуговуючому адресу, за якою знаходиться ваша нерухомість, представитися, назвати адресу розташування об'єкта і запитати про суму податку до оплате.Реквізіти для оплати через Ощадбанк ви можете взяти в інспекції, знайти на сайті УФНС по регіону розташування вашої нерухомості або скористатися сервісом формування платіжних доручень на сайті ФНС Росії.
3
Якщо ви не знаєте суму до оплати і вже пропустили її крайній термін, вам допоможе сервіс сайту ФНС Росії, що дозволяє дізнатися наявну задолженность.Введіте у відповідні поля свої ІПН, прізвище, ім'я та по батькові та виберіть регіон. Якщо вас цікавлять можливі борги по декільком суб'єктам Федерації, скористайтеся кнопкою «Додати регіон» .Потім дайте команду на пошук.
4
Після того, як на екрані відіб'ються відомості про невиконані зобов'язання, ви можете вибрати галочкою цікавить (в даному випадку податок на майно) і дати команду на формування платіжного документа, за яким перерахувати гроші в бюджет в Ощадбанку.