Зачіски на випускний з накладними пасмами.

Накладні пасма дозволяють не тільки збільшувати обсяг, але і створювати чудові зачіски. Якщо вас чекає важлива торжество, наприклад, випускний бал, а своє волосся недостатньо довгі для того, щоб зробити на голові щось грандіозне - самостійне нарощування волосся дуже вас виручить.
Інструкція
1
Якщо ви не можете довго трудитися над створенням зачіски, але хочете збільшити об'єм волосся, купіть накладної шиньйон або бабетту. Такі аксесуари кріпляться за принципом накладних пасм і вимагають аналогічного догляду. Заберіть своє волосся на потилиці і скріпіть резинкою. Прикріпіть Бабет до зібраного хвосту і прикрасьте зверху витонченої шпилькою або бантом.
2
Закріпіть накладні пасма на потилиці. Розділіть волосся на маківці горизонтальним проділом навпіл. Зберіть нижню частину в гумку. Нахиліть голову вниз і начешіть коріння вільної половини волосся, потім зафіксуйте результат лаком. Надайте зовнішній стороні начосу гладкий вигляд, і закріпіть на потилиці красивою шпилькою. Тепер звільніть від затиску нижню частину волосся і завийте щипцями. Дівчатам з довгою шевелюрою накладні пасма при створенні цієї зачіски додадуть обсяг. А власниці короткого волосся зроблять накладні локони, що безсумнівно їх прикрасить.
3
Створіть зачіску «Бант». Для неї потрібні густі і довге волосся і якщо ви не можете похвалитися такими, накладні пасма дуже допоможуть. Прикріпіть прядки ззаду. Нахиліть голову вперед, виділіть тонкої гребінцем трикутник від верхівки до чубчика і завийте його. Бічні сторони накрутите на 2 великі бігуді, а волосся з потилиці закріпіть внизу гумкою, піднявши одну широку прядку на маківку. Нанесіть на долоні укладань. На самий низ хвоста надіньте ще одну гумку. Руками розділіть волосся на 2 рівні частини, що не звільняючи від кріплень. Акуратно з'єднайте разом гумки і закріпіть шпильками, в результаті вийде підставу зачіски. Звільніть закріплену на маківці прядку і оберніть її навколо банта, утворюючи вузлик. Що залишилися кінчики сховайте всередину. Бічні пасма скрутіть в джгути, підведіть до банту, а кінчики закріпіть всередині шпильками. Чубчик укладіть хвилею і зафіксуйте лаком.
4
Спробуйте змінити свій звичний образ за допомогою накладних пасм, які відрізняються за кольором від ваших натуральних волосся. Таким способом можна імітувати мелірування, колорування та модне нині брондірованіе. Кріпите кольорові пасма в такому порядку, в якому вам хочеться. Також можна вигідно підкреслити форму вашого обличчя, зробивши рідкісні, але виразні акценти в зачісці.