Бісквітний торт зі згущеним молоком. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Існує безліч різних рецептів тортів. Але в цьому рецепті мова піде про найпростіший способі приготування торта. Особливо для тих, хто дуже любить солодке. Мінімум інгредієнтів і мінімум витрат. Бюджетний варіант торта, який буде не соромно поставити на стіл.
Вам знадобиться
  • - волоські горіхи 100 гр;
  • - смажений мигдаль 100 гр;
  • - бісквітний корж 3 шт;
  • - згущене молоко звичайне 1 банка;
  • - варене згущене молоко 1 банку;
  • - крем вершковий 200 гр.
Інструкція
1
Волоські горіхи очистити від шкірки і лушпиння, змішати зі смаженою мигдалем і дрібно перемолоти. Це можна зробити і на дрібній тертці, і на овочерізки.
2
Змішати звичайне згущене молоко з вареним згущеним молоком і горіхами. Трохи мелених горіхів потрібно залишити для посипання самого торта. Потрібно все добре перемішати, щоб згущене молоко добре змішалося.
3
Викласти один корж на неглибоку, велику тарілку. Починати з середини змащувати згущеним молоком з горіхами дерев'яною ложкою або лопаткою. Один корж рясно змастити, зверху викласти другий. І так три коржі.
4
Змастити боки торта згущеним молоком з горіхами, а зверху посипати меленим мигдалем і волоськими горіхами. Прикрасити вершковим кремом, який можна придбати у флаконі.
Зверніть увагу
Обов'язково змащувати всі коржі. Вершковим кремом можна прикрашати.
Корисна порада
Бісквітні коржі краще використовувати з просоченням. Згущене молоко має бути середньої густоти.Орехі повинні бути обов'язково очищені від дрібних кожурок, так як в торт можуть потрапити дрібні осколки, які можуть пошкодити порожнину рота або сам стравохід.