Як змінити дозвіл ігри. Як поміняти дозвіл в css не заходячи в гру.

На сьогоднішній день будь-яка комп'ютерна гра передбачає можливість зміни дозволу відображуваного зображення. Для цього потрібно задати відповідні параметри в опціях ігри .
Вам знадобиться
  • ПК, комп'ютерна гра
Інструкція
1
Після зміни дозволу ігри системою здійснюється автоматичне перезавантаження програми. Виходячи з цього, зміну дозволу краще виконати до того, як ви почнете грати. Якщо ж ви поміняєте дозвіл під час ігри , все збережені дані будуть втрачені і вам доведеться почати проходження з останньої крапки збереження. В цілому зміна подібних параметрів дозволяє настроїти зображення найбільш оптимальним для гравця чином. Щоб змінити дозвіл комп'ютерної ігри , ви повинні виконати наступні дії.
2
Відкрийте програму через ярлик ігри і дочекайтеся його завантаження. Як тільки гра буде завантажена, вам стане доступним для користувача інтерфейс. Для зміни дозволу відображуваного зображення вам потрібно зайти в меню "Опції ігри ». Тут ви побачите розділи, що відповідають за звукові настройки, настройки управління з можливістю зміни клавіш дії, а також настройки відео, які дозволяють змінювати параметри відображення ігрового процесу. Для зміни дозволу вам необхідно зайти в меню "Налаштування відео».
3
Як тільки ви опинитеся в розділі налаштувань відео, ви зможете змінити дозвіл ігри , скориставшись відповідною функцією. Після внесення змін не забудьте зберегти всі параметри. Як тільки ви натиснете на кнопку збереження, робота додатка буде завершена, після чого гра буде запущена в автоматичному режимі з заданими вами параметрами.
Як часто настройки програм та ігор за умовчанням приносять дискомфорт? Майже постійно. Особливо це помітно в іграх, коли настройки екрана не відповідають вирішенню вашого монітора. Це заважає нормально грати, погано впливає на зір і псує загальне враження від гри. Але будь-яка людина може виправити цей неприємний момент і подбати про своє здоров'я і комфорт.
Інструкція
1
Розробники, створюючи гру і готуючи її до випуску, виставляють середні значення в настройках екрана , звуку та управління. До нещастя, мало хто з користувачів змінює ці настройки, думаючи, що розробники про все подбали і краще зробити вже неможливо.
2
Для початку дізнайтеся дозвіл вашого монітора. Знайдіть коробку і документи від нього. Все це повинно у вас зберігатися з моменту покупки. В документах або на самій коробці вказано правильне дозвіл вашого монітора. Саме під нього і повинно все налаштовуватися. Якщо у вас не так, виправте цю помилку для своєї ж користі.
3
Тепер запустіть гру. Зазвичай спочатку з'являється меню. У ньому є пункт «настройки» або «опції». Зайдіть в нього. Виберіть тепер «настройкіопціі екрана », так само це може пункт «відео». Тут, як правило, є можливість налаштувати дозвіл.
4
Виберіть цифри, що відповідають вашому монітору. Якщо таких немає, знайдіть інше значення, максимально близьке до ваших показниками. Натисніть «Ок». Якщо потрібно, перезапустіть гру. Тепер вашим очам буде куди приємніше і комфортніше, а ви отримаєте більше задоволення від гри.