Як здати в оренду дачу.

Оформлення угоди з оренди дачі здійснюється аналогічно оформленню договору з оренди міських квартир. Відмінність тут лише в тому, що при здачі дачі можуть бути обумовлені додаткові умови щодо її обслуговування та утримання. У будь-якому випадку, щоб здати свою дачну ділянку в оренду при мінімальному ризику і максимальною ціною, необхідно знати кілька правил.
Інструкція
1
Для початку застрахуйте свої «шість соток» від повені, пожежі та інших форс-мажорів. Страхування дачі при здачі її в оренду дуже важливо, оскільки проживати в ній будуть абсолютно незнайомі вам люди. Крім цього, багато орендарів не надто дбайливо ставляться до чужого майна.
2
Укладайте тільки офіційний договір оренди, прописавши в ньому обов'язки сторін, ціну і термін оренди, а також інші істотні умови угоди. Зробіть опис майна і прикладіть її до договору. У ній зафіксуйте поточний стан побутової техніки, меблів та інших речей, наявних на ділянці або в будинку.
3
Постарайтеся здавати дачу на максимально тривалий термін - це дозволить вам не допустити перерв між орендою дачі різними наймачами і поєднаної з цим непотрібної суєти, а значить, принесе найбільшу вигоду.
4
Підготуйте дачу до оренди. Приведіть у належний вигляд не тільки сам будиночок, а й прилеглу ділянку. Надайте їм максимальної респектабельності. При необхідності зробіть невеликий ремонт: полагодите все те, що знаходиться в зламаному стані. Навіть невеликі поліпшення в дачному будиночку підвищать інтерес орендарів, що благотворно відіб'ється на ваших доходах.
5
Шукати орендарів можна самостійно, використовуючи інтернет або друковані видання з оголошеннями, або звернутися за допомогою в ріелторські агентства. Останній варіант дозволить вам захистити себе від недобросовісних орендарів. Тільки зупиніть вибір на агентстві, яке давно працює на ринку і має чимало хороших рекомендацій.
6
Передоплата за оренду дачі повинна бути внесена хоча б частково. Сплата страхового депозиту - сума, яка покликана покрити всі ваші витрати в разі псування майна - залишається на ваш розсуд.