5 причин купити шиншилу.

Шиншила - чарівний звірятко з прекрасною шовковистою шерсткою, який користується заслуженою популярністю у любителів домашніх тварин. Якщо ви хочете оживити атмосферу в домі - сміливо заводите шиншилу. Цей звірок не доставить вам особливого клопоту.
Інструкція
1
Шиншили, на відміну від тієї ж морської свинки, не виділяють специфічний запах на всю квартиру. У них відсутні сальні і потові залози. Тому навіть їх клітку досить чистити раз на 10-14 днів.
2
Ці тваринки є справжніми чистюля. Їх шерстка завжди блискуча і чиста. У шиншил не буває кліщів і бліх - ці комахи просто не в змозі мешкати в настільки густим підшерстям.
3
Шиншилам не властива линька, а це значить, ви не побачите в своїй квартирі пучки хутра по кутах. Ці тваринки можуть втрачати лише окремі волоски тільки при сильному хвилюванні або стресі.
4
Звірятко повністю нешкідливий. В нього є достатньо гострі передні різці, проте він ніколи не цапнет, не попередивши про це. Якщо шиншил що-небудь не до душі або вона відчуває небезпеку, то для початку лише злегка прикусити, як би попереджаючи. При цьому звірок абсолютно не дряпається, оскільки у нього немає кігтів, а є нігті. Їх, до речі, вони регулярно підгризають, тому у них такі м'які «ручки». Лише на задніх лапках нігтики трохи грубі.
5
Нехитрий корм, простора клітка і прогулянки по квартирі - і ваша шиншила буде щаслива. Годувати її необхідно всього лише раз в день. За добу вона з'їдає пару ложок спеціального корму, а також п'є воду. Як бачите, цей чудовий тваринка не зажадає від вас великих витрат і перегляду звичного розпорядку дня.