Як захистити шкіру влітку.

Більшість жінок впевнені в тому, що влітку краще відмовитися від тональних засобів, надавши особа рідкісного в наших широтах сонця. Однак, щоб захистити шкіру від сонця, пилу та іншої агресії навколишнього середовища, грамотний макіяж необхідний. У даній статті наводяться рекомендації, як зробити такий макіяж.
Інструкція
1
Основне завдання літнього макіяжу - це захист пір від бруду та пилу, а також шкіри від сонця, так як ультрафіолет - один з основних факторів старіння. Крім того, макіяж повинен приховувати недосконалості шкіри і підкреслювати нашу природну красу.
2
Якщо шкіра без особливих структурних проблем, вам підійде найлегший варіант макіяжу - сонцезахисний крем плюс коректор в тон. Невеликі почервоніння і прищики "ховаються" за допомогою коректора, який треба максимально ефективно розтушувати на проблемних місцях, щоб не було помітно кордонів. Для цього наносите макіяж при денному світлі, найкраще біля вікна. Також коректор може стати в нагоді для області навколо очей, щоб замаскувати темні кола. Ті частини особи, на яких проблем немає, можуть відпочивати від гриму під сонцезахисним кремом. Бажано, щоб захисний засіб було легким, з ефектом зволоження і швидко входило, тоді воно замінить денний догляд.
3
Якщо шкіра вимагає більш активної маскування, вам підійде поєднання сонцезахисного крему з коректором на проблемних місцях і легкої пудрою на мінеральній основі. Щоб пудра лягла максимально рівно, не торкнувшись сонцезахисний засіб, треба використовувати широку кисть. Такий макіяж підійде дамам з білою шкірою, веснянками і численними родимками.
4
Влітку можна використовувати сучасні тональні і тонують креми. Головне, звернути увагу на те, щоб у складі крему не було масла (oil-free), інакше він буде забивати пори і провокувати різні висипання. Бажано, щоб крем володів зволожуючими якостями, містив вітаміни.
5
Літні тональні і тонують креми повинні володіти сонцезахисним фактором зі значенням 10-15. Якщо тональний крем не захищає від сонця, під макіяж можна нанести сонцезахисний засіб.
Зверніть увагу
Вибір того чи іншого тонального засобу - питання відчуттів. Ви не повинні відчувати кошти на шкірі. Якщо ви не згадуєте про макіяж, значить вибір правильний.
Корисна порада
Сонцезахисний засіб наноситься до макіяжу, і тільки після його вбирання можна використовувати декоративну косметику.