Масло шипшини: властивості і приготування.

Правильно приготоване масло шипшини зберігає всі цілющі властивості цієї корисної ягоди. Його можна застосовувати як ефективний внутрішнє і зовнішнє омолоджуючу і очищаючий засіб.

Корисні властивості олії шипшини

Масло шипшини багате вітамінами С і Е, які є природними антиоксидантами. Тому такі популярні косметичні маски і креми на основі цього масла. Вітамін А підтримує тургор шкіри і допомагає боротися з пігментними плямами. Крім того, масло шипшини містить цілий комплекс насичених і ненасичених жирних кислот, які очищають кровоносні судини від холестеринових бляшок і сприяють оновленню клітин внутрішніх органів та шкіри. Завдяки відмінним регенерирующим властивостям масла шипшини його з успіхом застосовують для лікування опіків і довго не гояться ран. Марлеві компреси з маслом шипшини накладають на трофічні виразки. Цим маслом змащують пролежні на шкірі лежачих хворих і тріщини на сосках годуючих матерів. Масло шипшини відмінно пом'якшує загрубілі шкіру на п'ятах і локтях.Внутрь масло шипшини можна приймати при захворюваннях печінки і жовчного міхура як ефективний жовчогінний засіб. Корисно воно при гастритах, оскільки нормалізує секрецію шлункового соку. Для лікування виразкових колітів масло шипшини використовується у вигляді клізм: 50 г на одну процедуру. Робити клізми через день протягом місяця.

Виготовлення масла шипшини

Є різні рецепти приготування цього корисного масла. Збирайте шипшина далеко від промислових підприємств, шосейних і залізних доріг. В якості сировини використовувати можна лише ягоди яскраво-оранжевого кольору. Коричневий відтінок свідчить про псування ягоди і загибелі корисних веществ.1. Заповніть скляну ємність на 2/3 ягодами шипшини, залийте до верху соняшниковою або оливковою олією і поставте в темне місце на 10 днів. Після цього на водяній бані нагрівайте масло протягом 25 хвилин. Після охолодження процідіть і зберігайте в темному прохолодному месте.2. Ємність наповніть пелюстками шипшини на 2/3 і на 1/3 - оливковою олією. Щільно закрийте ємність і залиште в темному місці на 2 тижні, потім процідіть масло і відіжміть лепесткі.3. Насіння шипшини подрібніть на кавомолці. ? частина отриманого сировини перекладіть в скляну ємність, залийте рослинним маслом так, щоб воно покривало насіння на 2-3 см і поствьте прогріватися на водяну баню на 14 годин. Потім ємність укутайте, щоб масло повільно остигало і краще настоялося. Наступного дня склад злегка підігрійте, процідіть і відіжміть залишилися насіння. Процідженим маслом залийте нову порцію змолотих насіння і повторіть процедуру. Використовуйте таким чином все сирье.Храніть отримане масло слід в темному прохолодному місці і використовувати протягом року.