Як розписати джинси в домашніх умовах.

Джинси були придумані Леві Страуссом в якості міцної робочого одягу для золотошукачів. З тих пір ці чудові штани перетворилися на зручний одяг на кожен день, їх прикрашають вишивкою, клепками, стразами і ручним розписом.
Вам знадобиться
  • - джинси;
  • - ескіз малюнка;
  • - копіювальний папір для тканини;
  • - маркер для тканини;
  • - контур;
  • - акрилові фарби;
  • - пензлика;
  • - поролонова губка;
  • - праска.
Інструкція
1
Перш ніж розписати джинси в домашніх умовах, придумайте малюнок. Потім зробіть його ескіз на папері, прикладіть до джинсів і переведіть на тканину за допомогою спеціальної копіювального паперу для перенесення зображення на матеріал. Якщо контури малюнка виходять неясними, обведіть їх спеціальним маркером для тканини. Не хвилюйтеся, згодом всі лінії зникнуть.
2
Придбайте акрилові фарби і контур. Вибирайте спеціальні фарби для тканини. Їх можна купити в художніх салонах або ж інтернет-магазинах. Також вам може знадобитися розчинник для акрилових фарб, хоча багато з них прекрасно розбавляються і водою. Приготуйте пензлики і поролонову губку.
3
Покладіть джинси на гладку рівну поверхню, підлогу або стіл, попередньо застелену папером, щоб не забруднити в процесі роботи. Всередину штанини вставте шматок картону. Це робиться для того, щоб фарба не відбилась там, де не потрібно. Якщо тканина пом'ята, пропрасуйте її праскою, так як робоча поверхня для розпису повинна бути гладкою.
4
Обведіть лінії малюнка спеціальним контуром, якщо за вашою задумом кольори не повинні змішуватися. Дайте фарбі підсохнути.
5
Після цього заповніть поверхню акриловими фарбами. Дрібні деталі малюйте пензликами, а великі поверхні зафарбовуйте за допомогою поролоновою губки тампоночнимі рухами, тобто прикладайте губку до тканини і відразу ж відпускайте її.
6
Дайте фарбі висохнути. Кожен наступний шар наносите після повного висихання попереднього. Прорисуйте тонким пензликом дрібні деталі малюнка. Після того як розпис буде повністю готова, джинси відкладіть і дайте фарбі висохнути протягом приблизно двох днів.
7
Закріпіть зображення. Пропрасуйте тканину з виворітного боку праскою протягом пари хвилин.
Зверніть увагу
Пензлики промивайте водою відразу ж. В іншому випадку фарба висохне, і ви не зможете їх отмить.Рісунок на джинси можна нанести і за допомогою трафарету.
Корисна порада
Акрилові фарби можна змішувати в будь-яких пропорціях, домагаючись необхідного оттенка.Закрашівайте малюнок, починаючи з більш світлого відтінку, потім переходите до розпису темними кольорами.