Як зібрати гіпсокартон.

За допомогою гіпсокартону на сьогоднішній день можна створювати будь-які елементи декору. Арки, багаторівневі стелі, декоративні каміни і ніші - застосування матеріалу в обробці приміщень практично необмежено.
Вам знадобиться
  • Гіпсокартон, металевий профіль, шурупи і шуруповерт, ножиці по металу.
Інструкція
1
Перед кріпленням гіпсокартонного листа необхідно зібрати каркас майбутньої конструкції. Зробити це можна за допомогою металевих профілів. Вам знадобиться два види профілю: П-подібний (обвідний) і профіль на 60 (надалі вставлятиметься в паз обвідного профілю).
2
Обвідний профіль кріпиться до стін за допомогою пластикових дюбелів. Виконавши розмітку, прикладіть по ній профіль до стіни і, засвердлити отвори, зафіксуйте його за допомогою дюбелів. Для більш надійного кріплення дюбеля повинні йти через кожні 30 сантиметрів. Як тільки ви зберете обвідні профілю, можна перейти до кріплення поперечного профілю.
3
Довжина поперечного профілю становить 2.5 метра. У тому випадку, якщо вам не вистачить профілю до іншої стіни, відріжте від іншого виробу необхідний шматок за допомогою ножиць по металу і з'єднайте два профілі, використовуючи спеціальне кріплення. Відміряйте на кожній стороні обвідний конструкції по 60 сантиметрів від підлоги до стелі і відзначте відповідні значення на обвідному профілі. Монтуючи поперечний профіль, стежте за тим, щоб його центр співпадав з раніше зазначеними ризиками. Таким чином, профілю закріплюються на відстані 60 сантиметрів один від одного. Виріб вставляється в паз обвідного профілю і кріпиться шурупом по металу (часто називають насінням).
4
Після того, як ви закріпили всі профілю по горизонталі, конструкції необхідно надати надійність, додавши їй поперечні горизонтальні рейки. Робляться вони з того ж профілю. Кріплення поперечников необхідно виконувати на відстані шістдесяти сантиметрів один від одного за всієї конструкції. Таким чином, по завершенню збирання каркаса, у вас повинні вийти рівні квадрати з профілю.
5
Приклавши гіпсокартон до каркасу, прикрутите його до металевих профілів шурупами по металу на 30-35 міліметрів. Відстань між шурупами повинно складати 10 сантиметрів по всій конструкції профілів. Монтуючи наступний лист, стежте за тим, щоб між ним і сусіднім ГКЛ залишався зазор в 2-3 міліметра.
6
Закріпивши всі аркуші гіпсокартону , за допомогою серпянки (клейка сітчаста стрічка) заклейте всі шви і зашпатлюйте їх, і всю конструкцію шпаклівкою. Після висихання шпаклівки, ви можете робити з конструкцією все, що завгодно (пофарбувати, обклеїти обома, або кахельною плиткою).