Як швидко зв'язати светр для собаки.

Светр для собаки - надзвичайно зручна штучка. Він врятує вашого вихованця від морозу і снігу, а вязанном виробі йому буде набагато зручніше, ніж в неосяжних комбінезонах, адже светр не заважає вільно рухати, але щільно сидить на тілі. Одна проблема: зв'язати таку річ зважиться не кожна господиня-рукодільниця. Адже анатомія собак - не з простих. Однак можна просто і швидко зв'язати светр, доклавши трохи фантазії.
Вам знадобиться
  • - пряжа (можна кількох кольорів); - Спиці відповідного розміру; - Шпилька; - Сантиметр; - Гачок; - Голка.
Інструкція
1
Найважливіша частина роботи при швидкому в'язанні светри для собаки - зняття мірок і розрахунок петель. Рівне поставте собаку або попросіть когось вам допомогти. Виміряйте обхват шиї (не стягувати сильно), відстань між лапами, ширину від зовнішнього заснування однієї лапи до іншої, довжину по спинці і по животику (обидві мірки - від місця, де міряли шию). Запишіть отримані результати.
2
Щоб швидко зв'язати светр для собаки, зробіть необхідні зразки і правильно розрахуйте петлі. Для даної моделі светри обов'язково використовується в'язка-гумка. Вона може бути не більше 3х3 повторень, щоб гарантовано добре розтягувалася. Також застосовується лицьова гладь (на спинці) і будь-якої візерунок. Зробіть зразки кожної в'язки і порахуйте, скільки петель доводиться на 1 см в кожному варіанті.
3
Светр для собаки в даному випадку буде складатися з декількох частин. Це горловина, пузіко (і грудка одночасно), спинка. За бажанням можете потім зв'язати лапки. Почніть в'язання светри для собаки з горловини гумкою. Зв'яжіть необхідний по висоті воріт і закрийте петлі.
4
Також гумкою в'яжіть «пузіко». У вас повинна вийти досить довга деталь, адже вона піде відразу від ворота на груди. Коли закінчите, приступайте до спинки. Зверніть увагу, що до хвостика спинку краще закруглити, тобто поступово почніть збавляти петлі. Коли спинка буде готова, зробіть обв'язку по низу. Так виріб буде виглядати гарніше.
5
Отпарьте всі деталі і приступайте до складання. Спершу замкніть в кільце воріт. Його шов повинен буде припасти на середину пов'язаної грудки-пузика. Прикладіть деталь і трохи розтягніть кінці. Таким чином і пришивайте до коміра. До решти ворота приєднаєте спинку.
6
Одягніть вийшло на собаку і невеликими відрізками нитки позначте пройми для лап. Зніміть одяг з вихованця і зшийте до позначених міток. Швидко зв'язати светр для собаки можна не тільки звичайної гладдю, але і з візерунками або різнокольоровими малюнками і написами. Фантазуйте і ваш вихованець буде найстильнішим в окрузі!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xXBJVnRRrvI
Корисна порада
При знятті мірок враховуйте анатомічні та статеві особливості собаки. Хлопчикам пузіко краще зробити трохи коротшими.