6 фільмів про собак.

Собака - справжній друг режисера. Картини за участю цих чотириногих створінь завжди приносять комерційний успіх. Все тому, що їх люблять від мала до велика - від малюків до пенсіонерів.

Суперпес

Чудова комедія з нальотом фантастики про пса Блиску, який одного разу потрапив в надра секретної лабораторії і став першою на планеті собакою, наділеною надсилою. В повсякденному житті - він все той же звичайний пес, душі не чающий в своєму хазяїні. Проте варто десь поблизу статися злочину, як старина Блиск миттю трансформується в Суперпса, який одягнений в червоне трико і в розвівається на вітрі синій плащ.

Бетховен

Улюблений фільм дітей, які виросли в лихі дев'яності, і сьогодні виглядає актуально. Ця комедія про величезного пухнастого сенбернара по кличці Бетховен, який немов магніт притягує неприємності на свою голову і змушує все навколо ходити ходуном, розчулює навіть дорослих. Пес є улюбленцем сім'ї та жителів маленького містечка, проте є серед них підступний ветеринар, який заради грошей хоче викрасти Бетховена і випробувати на ньому нові види куль.

101 далматинець

Чудовий фільм, знятий по мультфільму про лиходійці Круелли, яка мріє пошити шубку з далматинцев. Для цього їй необхідний саме 101 щеня далматинця. Підступна дамочка одного за іншим викрадає їх у власників - коханої парочки. Цей фільм мав великий успіх, причому не тільки тому, що в кадрі пустує більше сотні милих плямистих цуценят, але й завдяки талановитій актрисі Гленн Клоуз, яка зіграла ту саму престарілу модницю Круелли.

Хатіко

Фільм про пса Хатіко заснований на цілком реальних подіях, що відбулися в двадцятих роках минулого століття в Японії. В центрі сюжету пес, який безмірно любив свого господаря і щодня проводжав, а потім зустрічав його на залізничному вокзалі. Після смерті свого власника пес протягом дев'яти років не переставав кожен день в 5:00 вечора вдаватися на вокзал і чекати господаря до останнього поїзда. Якщо надумаєте дивитися цей фільм, запасіться носовими хустинками.

Мармадюк

Добра комедія для сімейного перегляду розповідає про величезний безпородних псу, який намагається заслужити розташування породистих побратимів. Однак Мармадюк простакуватий і вельми безглуздий, тому будь-які спроби граціозно вильнути хвостом позбавляють його авторитету навіть в очах друзів - дворових псів. Тут є і дружба, і любов. Підкуповує і той факт, що тварини в цьому фільмі говорять.

Марлі і я

В центрі сюжету цієї комедії молодята. Щоб перевірити себе на готовність стати батьками, вони за порадою близьких друзів вирішили спершу завести собаку. Тільки обраний ними пес намагається своїми витівками перевиховати самих нещасних господарів!