Як правильно упакувати валізи у відпустку.

Упаковка валізи перед довгоочікуваним відпусткою - вельми приємне і часом нелегке захід. Та й як інакше: хочеться взяти з собою всю найулюбленішу одяг, засоби гігієни, гаджети, але найчастіше ця гора речей ніяк не бажає поміщатися в багаж. Спробуйте правильно скласти речі в чемодан, і в ньому ще залишиться місце!
Інструкція
1
Розкладіть всі речі, які ви хочете взяти з собою на відпочинок. Погляньте на них критичним поглядом: зазвичай приблизно п'яту частину з них у відпустці ви навіть не витягнете з валізи! Від чого можна відмовитися? Якщо ви їдете на тижневий відпочинок, навряд чи варто брати три практично однакові сукні. Замість двох банок крему, нічного і денного, краще візьміть один, універсальний. Не потрібно брати речі на випадок «а раптом знадобиться».
2
Найважчі речі слід класти на дно валізи: приміром, громіздку взуття, книги. Потім - самі об'ємні речі - теплі кофти, курточки, джинси. Зверху краще покласти пакети з нижньою білизною і рушники. Сильно мнущиеся речі також варто помістити в найостаннішу чергу.
3
Невеликі речі на зразок майок, шортиків та футболок краще згорнути трубочкою і скласти між іншими речами. Тим самим ви значно заощадите місце в своєму валізі.
4
Кожну пару взуття слід скласти в окремий пакет, прикладаючи п'яту до носку. Краще її розкласти ближче до країв чемодана.
5
Якщо ви вирішили взяти з собою відразу кілька пар шкарпеток, згорніть їх калачиком і сховайте в взуття - проста економія місця в сумці! Взуття при цьому не втратить своєї форми.
6
Зубну щітку, шампунь, креми та інші засоби особистої гігієни слід покласти в косметичку або окремий пакет. Якщо на вашому валізі мається зовнішнє відділення, ці речі можна сміливо покласти саме в нього.
7
Фен, плойку або дорожній праску для початку слід упакувати в чохли, а потім скласти між речами, щоб вони не змогли постраждати від ударів, або раптового падіння валізи. В дорозі все може бути.
8
Аксесуари також потрібно складати вміючи. Щоб ремінь не займав дуже багато місця, не скручуйте в спіраль. Буде доцільніше розкласти його по периметру чемодана.
9
Чи не набивайте чемодан під саму зав'язку! Раптом вам знадобиться що-небудь дістати з нього в дорозі і тоді доведеться знову «утрамбовувати» купу речей.
10
Не слід зберігати в валізі документи та грошові кошти. Краще тримайте їх при собі.
Корисна порада
Маленька хитрість - щоб блузи та сорочки не пом'ялися, застебнути гудзики на них через одну. Якщо речі все ж пом'ялися, по приїзду в готель повісьте їх на вішалку в ванній і відкрийте гарячу воду. Під впливом пара одяг досить швидко випрямиться.