Як цікаво провести літо в місті.

Якщо раптом в силу якихось причин ви змушені провести довгоочікуване літо в кам'яних джунглях мегаполісу - не варто впадати в зневіру. Краще озирніться по сторонах і спробуйте розфарбувати своє міське літо так, щоб всі виїхали позаздрили. Повірте, це зробити нескладно!
Інструкція
1
Літо - найкращий час для того, що ви завжди відкладали в довгий ящик. Запишіться в школу аргентинського танго або сальси. Нехай це літо пройде під звуки спекотної латини! Заняття танцями не тільки подарують вам яскраві емоції, але і навчать правильно тримати спину, дозволять бути більш пластичними і гнучкими.
2
Купуйте велосипед і регулярно влаштовуйте велопрогулянку по алеях найближчого міського парку. Маса позитивних емоцій, спалювання непотрібних калорій і знайомство з цікавими людьми вам забезпечені.
3
Якщо у вас є балкон, додайте в його інтер'єр трохи літнього колориту. Придбайте шезлонг і частіше провітрюйте лежання на ньому з улюбленим коктейлем на додачу. Композиція зі звуками морського прибою і криками чайок в навушниках стане приємним доповненням до такого відпочинку. Закрийте очі, включіть музику - і подумки ви вже зовсім не в центрі задушливого міста, ... а десь на пляжі Малібу!
4
Якщо гора не йде до Магомета, то Магомет іде до гори. Влаштуйте літню вечірку в пляжному стилі в своїй квартирі. Всіх запрошених на неї попередьте про дрес-код: вхід - тільки в типово пляжному одязі. Можна взяти за правило влаштовувати подібні вечірки щоп'ятниці. Повірте, це літо вам запам'ятається надовго!
5
Організуйте з друзями щотижневий турнір з боулінгу. Ви чудово проведете свій літнє дозвілля і заодно приведете в тонус свої м'язи.
6
Якщо у вашому місті протікає річка, гріх не відправитися в один погожий літній день на водний променад на теплоході. І краще це зробити в компанії вірних друзів.
7
Влаштуйте собі справжнє свято дитинства: катайтеся на атракціонах в найближчому парку, наешьтесь попкорна та солодкої вати, загляньте в аквапарк. Якщо у міському парку є зелені галявини, не відмовте собі в задоволенні повалятися на траві.