Як зупинити випадіння волосся. настойка кропиви на горілці від облисіння.

Бити тривогу, вважаючи, що у вас проблема рідшаючою шевелюри можна тільки після підрахунку випали волосся . Якщо їх число перевищує 100 після кожного розчісування, то пора всерйоз зайнятися лікуванням. Випавшими вважаються волосся и з цибулиною, тобто, зі світлим ущільненням на кінчику, решта волосся и - відламаний.
Вам знадобиться
  • - настоянки з лікарських рослин - кропиви, лопуха, аїру болотного
  • - перцева настоянка (горілка і червоний стручковий перець)
  • - настій з чаги
  • - відвар кропиви дводомної
Інструкція
1
Насамперед необхідно з'ясувати і усунути причину випадання волосся . Причин може бути декілька - неправильний догляд за шкірою голови і волосся ами, нестача вітамінів і мікроелементів, гормональні захворювання або наслідки хімічного фарбування і частої сушки феном.
2
Допомогти зупинити випадання волосся допоможуть нехитрі поради на кожен день. Почніть розчісувати волосся и щіткою з рідкими зубами, якомога рідше користуйтеся феном, щипцями і праскою для укладки, мийте і обполіскуйте голову теплою, а не гарячою чи холодною водою.
3
Хороший результат дає використання народних коштів, із застосуванням настоянок з лікарських рослин - кропиви, лопуха, аїру болотного і вітамінізірующее зборів.
4
Перцева настоянка допомагає в поліпшенні кровообігу шкіри голови і як наслідок, зменшити випадання волосся . Для приготування настоянки в пляшку з горілкою місткістю 0,33 мл поміщають цілком стручок червоного пекучого перцю і наполягають близько двох тижнів. Отриману гірку настоянку втирають перед сном в шкіру голови щодня, до появи необхідного ефекту. Якщо немає часу чи бажання на самостійне приготування настоянки, її можна замінити «перцівкою», продаваної в лікеро-горілчаних відділах.
5
Прекрасно зарекомендував своє використання настій з чаги - деревного гриба. Суху чагу розкришити, залити киплячою водою і настояти кілька годин. Втирати перед миттям в шкіру і волосся и голови легкими рухами.
6
Хорошим засобом, що допомагає зупинити випадання волосся , є відвар кропиви дводомної. 100 г свіжої кропиви, або 30 г сухої залийте гарячою водою, дайте постояти протягом півгодини і обполосніть волосся и після миття. Застосовувати цей засіб потрібно після щоденного миття волосся протягом місяця.
7
Крім народних засобів у боротьбі з випадання м можна використовувати косметичні процедури - мезотерапию, озонотерапию, масаж голови і професійні маски для волосся .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=l0rqRmx0QfA