Як перекусити і залишитися стрункою.

Щоб підтримувати себе у відмінній формі і не поправлятися, необхідно стежити за свої харчуванням. Однак голодувати ні в якому разі не варто. При виникненні неприємних відчуттів в шлунку прекрасно рятують перекуси. Але перекуси мають бути не тільки нешкідливими для фігури, але і корисними для всього організму.

Фрукти

Фрукти по праву вважаються головними героями перекусів. Вони не тільки чудово втамовують відчуття голоду, але і вкрай позитивно впливають на весь організм. Наприклад, яблука забезпечують вітамінами, покращують травлення і обмін речовин. Апельсини і грейпрфрути також прискорюють метаболізм, тим самим сприяють зниженню маси тіла. Як не дивно, відмінним перекусом буде банан. Він багатий фосфором і серотоніном і до того ж сприяє зниженню апетиту.

Морква

Для цього перекусу знадобиться кілька коренеплодів. Морква почистіть і натріть на крупній тертці. Очищаючи морква, намагайтеся зрізати тонкий шар шкірки. Саме в шкірці міститься найбільша кількість корисних речовин. Заправте салат невеликою кількістю оливкової або соняшникової олії. Таке блюдо збагатить організм вітаміном А. Також воно дуже корисно для зору, волосся і шкіри.

Оливки

Незважаючи на високу калорійність, оливки можуть служити хорошим перекусом протягом дня. Але захоплюватися ними не варто, за один прийом не рекомендується з'їдати більше 25 штук. Зате жирні кислоти, що містяться в оливках благотворно впливають на шкіру. Крім того, в них велика кількість клітковини.

Шоколад

Дивно, але це теж чудовий продукт для перекусу. Правда дозволяється з'їсти всього декілька квадратиків. Зате організм отримає багато користі.