Як зменшити ризик інсульту.

Дослідження, опубліковане The Lancet в 2010 році, підтвердило той факт, що 88% факторів, що викликають інсульт, піддаються зміні. Ключовим словом тут є "змінюваний", тобто більшість з цих факторів можна повністю уникнути або, принаймні, змінити.
Інструкція
1
Контролюйте артеріальний тиск. Хоча існують ліки для боротьби з гіпертонією (високий артеріальний тиск), зміна рівня життя є необхідною умовою зниження кров'яного тиску.
2
Відмовтеся від куріння. Куріння не тільки підвищує ризик інсульту, а й за різними оцінками, скорочує життя мінімум на 10 років.
3
Скиньте зайві кілограми. Ви повинні постаратися не тільки схуднути, але і бути більш розбірливим в їжі
4
Боріться з діабетом. Люди, що страждають діабетом, більш схильні до ризику виникнення діабету, ніж населення в цілому. Цей ризик стає набагато вище, якщо діабет погано керований і рівень глюкози в крові підвищується протягом тривалого періоду. Важливо прийняти захворювання всерйоз (навіть якщо ви не відчуваєте себе погано від підвищеного вмісту цукру в крові). Це дозволить не тільки пройти довгий шлях до зниження ризику виникнення інсульту, але і допоможе знизити ймовірність виникнення інших ускладнень.
5
Більше рухайтеся. Систематичні фізичні вправи украй корисні для нашого здоров'я. Однак більшості вони не подобаються, у зв'язку з чим ми намагаємося знайти виправдання тому, щоб їх не виконувати.