Як зробити курагу в шоколаді. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Приготувати сухофрукти в шоколаді можна на домашній кухні, і ви будете точно впевнені, яку начинку знайдете під шаром шоколаду. Купіть соковиту курагу і кілька плиток чорного або білого шоколаду, який вам більше подобається. Побалуйте себе цукерками власного виробництва.
Вам знадобиться
  • курага (100 г)
  • вершки 23% (4 столових ложки)
  • шоколад (150 г)
  • горіхи (волоські або фундук) (100 г)
  • дерев'яні зубочистки
  • вершкове масло (10 г)
Інструкція
1
Ціла курага в шоколаді .Вскіпятіте чайник. Покладіть курагу без кісточок в друшляк і гарненько промийте окропом. Потім викладіть на паперовий рушник і просушіте.Сделайте в куразі прокол лезом ножа і вкладіть всередину сухофрукта горіх. Фундук або волоські горіхи попередньо можна обсмажити на сухій сковороді для поліпшення смаку.
2
Налийте в маленьку каструльку 4 столових ложки вершків 23%, покладіть шматочок масла. Поставте каструльку на водяну баню. Шоколадну плитку наламайте на шматки і покладіть в вершки. Помішуючи ложкою, розтопіть шоколад. Зменшіть вогонь на самий мінімум.
3
Підготуйте велике плоске блюдо. Підчіплює зубочисткою за краєчок фаршировану курагу, занурюйте її в розтоплений шоколад. Курагу в шоколаді викладайте на блюдо так, щоб між цукерками залишалася відстань. Вмочати курагу в шоколад треба швидко, поки розтоплений шоколад не загус.
4
Поставте блюдо з цукерками в холодильник до застигання. Щоб застиглі цукерки легко знялися з блюда, потримайте його кілька секунд над гарячою парою, наприклад, над носиком киплячого чайніка.Уложіте цукерки в красиву вазочку.
5
Шматочки кураги в шоколаді .Нарежьте курагу маленькими шматочками. Розтопіть плитку шоколаду на водяній бані. Візьміть формочки від коробки з готовими шоколадними цукерками або силіконові формочки для льоду. Налийте по чайній ложці розтопленого шоколаду в поглиблення формочок. Розмажте шоколад пензликом по фігурним стінок. Додайте в серединку нарізану курагу і залийте формочку шоколадом до країв. Поставте застигати в холодильник.
Зверніть увагу
Готові шоколадні цукерки не зберігайте в холодильнику, вони покриються сивим нальотом і придбають неапетитний вигляд, хоча на якості продукту це не позначиться.
Корисна порада
Для приготування домашніх цукерок використовуйте будь-які сухофрукти, які вам подобаються.