Як створити зачіску з поголеним скронею.

Зачіски з поголеним скронею являють собою наслідок швидкого розвитку останніх тенденцій в області моди. Сьогодні завдяки всіляким ЗМІ тренди змінюються майже миттєво. Ще недавно жіноча зачіска з поголеним скронею не користувалася особливою популярністю, але тепер перукарі пропонують цілий набір різних образів.

Модні стилісти і дизайнери рекомендують робити для зачісок з поголеним скронею високі начісування і укладання, також будуть доречні акуратні косички по контуру вистрижених волосся. Романтичні локони будуть вже зайвими, оскільки така зачіска найчастіше використовується для створення брутального і агресивного, а не романтичного і жіночного.

Приділіть також належну увагу прикрасам. Використовуйте маленькі і акуратні сережки, відмовтеся від довгих ниток і великих кілець. Також використовуйте прості заколки, уникайте бантиків, обручів і різних фігурних аксесуарів.

Дівчатам, у яких поголений лівий або правий висок, рекомендується випрямляти (наприклад, праскою) інші волосся, щоб візуально збільшувати їх довжину. Потім волосся зачісується і укладаються за допомогою мусу в протилежну сторону від поголеною частини. В якості альтернативного варіанту можна завити волосся і вже потім укласти. Так ви додасте їм яскравий контраст по всій довжині.

При створенні укладання можна підфарбувати виголені частини. Ви можете вибрати самі різні відтінки, але краще зупинитися на найяскравіших і агресивних. Так ви зможете створити по-справжньому цікаву зачіску.

Все частіше дівчата прагнуть створити яскравий і запам'ятовується образ, роблячи коротку зачіску з виголюванням обох скронь. Власницям такої стрижки достатньо буде укласти волосся так, як потрібно, за допомогою шпильок, щоб створити «шапочку» над поголеними ділянками. Така зачіска з поголеними скронями дуже красиво буде виглядати на дівчатах з різкими рисами обличчя і великими очима і додасть їм викликає і відкритий вид.

Якщо у вас виголені не тільки віскі, а й потилицю, і ви любите експерименти, в такому випадку решту волосся можна злегка відростити, щоб збирати в довгу косу, використовуючи блискучі шпильки. Так ви зможете створити образ справжньої єгипетської цариці. Зачіска підходить для дівчат з плавними рисами тіла і довгою шиєю, органічно поєднується з топами і сукнями з відкритими плечима.