В пошуках втрачених хвилин. Як розпоряджатися часом ?

У сучасному швидкоплинному світі часто навіть трохи зекономлених хвилин можуть виручити в складній ситуації, а іноді людина може витратити на вирішення простої проблеми купу часу.
Інструкція
1
В першу чергу фахівці радять витратити необхідний час на якісне виконання важливих справ зараз, ніж потім вишукувати час на переробку результату погано виконаного завдання. Тобто якщо необхідно сьогодні закінчити якийсь проект чи завдання, краще затриматися на роботі зараз, ніж потім переробляти все спочатку.
2
По-друге, бажано правильно спланувати простір навколо робочого місця. Чим менше часу буде витрачено на пошук потрібної папки або ручки, тим більше часу буде приділено виконанню поставленого завдання.
3
Гранично уважно треба ставитися до одержаному завданням. Краще витратити кілька хвилин зараз на питання, ніж через деякий час відривати людину від її справ для цих цілей.
4
Обдумуючи план виконання великої і складної задачі, можна зробити кілька невеликих і легких справ. Фахівці радять привчити себе виконувати в першу чергу ті справи, на здійснення яких може бути витрачено не більше 5 хвилин.
Корисна порада
Як відомо, порядок дуже економить не тільки простір, а й час. Легше знайти потрібну річ, якщо відомо її місцезнаходження, і вона не завалена іншими речами. Не треба буде збирати випали з шафи документи, які були там склалася не акуратно. Також не треба чекати дзвінка (тільки якщо попросили почекати його), краще завжди дзвонити першим.