Навіщо потрібна утеплення лоджії зсередини.

Тепле скління призначене для створення на балконі і лоджії комфортних умов, що робить приміщення не тільки затишним, але і більш функціональним.
Вам знадобиться
  • тепло- та гідроізоляційні матеріали, інструмент
Інструкція
1
Для підтримки необхідного температурного режиму необхідно використовувати спеціальні матеріали, що володіють гідроізоляційними і теплоізоляційними властивостями. Звичайно ж, матеріали, якими здійснюється засклення балконів, повинні додатково відповідати встановленим стандартам (стійкість до деформації, биостойкость та інші).
2
Скління лоджій вимагає досить професійного та ретельного підходу. Особливу увагу слід приділити зовнішнім сторонам приміщення і підлогового покриття. Саме якісне утеплення зовнішніх стін, підлоги і стелі грає основну роль у створенні комфортних умов. Зверніть увагу на вікна: скління лоджій не повинно мати великих зазорів між віконним прорізом і безпосередньо стіною. Правильно встановлені вікна також впливають на температурний режим на лоджії.
3
Найбільш поширеним варіантом є пластикове скління лоджій, так як це найбільш економічно, просто і красиво. Попередньо необхідно підібрати якісний утеплювальний матеріал, який є основою всієї роботи. Як правило, цілком відповідним матеріалом служить штапельне волокно і пінополістирол. Ізоляційний матеріал прокладається по всьому периметру, тримається за рахунок спеціального клею. Для більш високої міцності доцільно в декількох місцях закріпити дюбелями. Тільки після цього починається декоративне оформлення і засклення балконів: ціни в місті на такі роботи багато в чому залежать від обраної організації, від термінів здачі, від професіоналізму працівників і від інших факторів.
4
Як правило, після утеплення всіх поверхонь балкона використовуються пластикові панелі або вагонка. Цими матеріалами досить просто оформити внутрішні поверхні лоджії, вибрати за кольором і фактурою практично на будь-який смак. Звичайно ж, впливає на якісне та ексклюзивне скління лоджій. Чим дорожче використовуваний матеріал і складніше будівельний проект, тим вища вартість робіт з утеплення та оформлення додаткової площі.
Зверніть увагу
Звичайно ж, після утеплення і гідроізоляції підлоги необхідно підібрати підлогове покриття. Доцільно, щоб воно повинно відповідати основному.
Корисна порада
Якщо потрібно збільшити площу самої квартири за рахунок лоджії або балкона, то засклення балконів вимагає більш якісного та ґрунтовного утеплення. Це дозволить перетворити метраж балкона в використовуване житлове приміщення, збільшивши розміри кімнати, кухні чи іншого простору.