Як позбутися від білих плям. Як позбутися від плям білизни.

Білі плями на меблях утворюються від зволожувачів повітря. Наліт виникає на полірованої меблів у вигляді білих плям, а на м'якій у вигляді білого пилу. Позбутися від такого виду забруднень досить просто, але в приміщеннях із зниженим рівнем вологості, де використовуються зволожувачі та іонізатори повітря, вони будуть утворюватися знову. Цього ніяк не уникнути, прибирати прилад не рекомендується, так як сухе повітря негативно позначається на здоров'ї легенів.
Інструкція
1
Протріть меблі мильним розчином. Так ви видалите не тільки білі плями, а й інші види забруднень. Використовуйте м'яку ганчірочку, яку злегка змочуйте у воді. Надмірна волога може пошкодити дерев'яну меблі.
2
Обробіть поліровані меблі рідиною для стекол. Це позбавить від смуг, які з'являються в результаті миття. Рідина краще вибирати з вмістом спирту, вона швидше впоратися з поставленим завданням.
3
Нанесіть засіб для полірованих предметів на меблі, воно містить віск, який відштовхує пил і довше зберігає чистоту. Краще використовуйте спреї, вони економні і проникають навіть у важкодоступні місця, захищаючи і зберігаючи меблі від пошкоджень.
4
Всю м'яку меблі пропилесосьте. Можна попередньо обробити засобом для м'яких меблів, паласов або оббивки. Продається в магазинах. Для захисту від утворення білого пилу обробіть антистатиком.
Білі плями на зубах , що є ознакою флюорозу, можуть з'являтися у людей у віці. Дане захворювання виникає в результаті безперервного надлишкового надходження фтору в організм. Воно часто з'являється у жителів регіонів з високою концентрацією фтору у воді або у працівників підприємств, де кількість фтористих сполук в повітрі перевищує норму.
Інструкція
1
При виникненні флюорозу на початкових стадіях на передніх зубах з'являються білі плями або смуги, які, як правило, розташовані симетрично. Зазвичай раніше інших флюороз вражає різці. Коли вміст фтору в організмі починає тривалий час перевищувати норму, плями з'являються на інших зубах . Якщо на цей симптом не звернути уваги, то з часом плями темніють, набуваючи коричневий або навіть бурий колір.
2
Якогось специфічного лікування цієї недуги не існує. В першу чергу необхідно усунути причину його виникнення - підвищений вміст фтору. Питну воду слід ретельно очищати, від застосування зубних паст і ополіскувачів з фтором потрібно відмовитися. Особливу увагу необхідно приділити харчуванню. В раціон потрібно включити молочні продукти, свіжі фрукти і овочі. У зимовий час слід приймати риб'ячий жир, полівітаміни. Чи не поміщає трохи ультрафіолетового опромінення.
3
При початковій стадії флюорозу, коли на емалі з'являються білі плями, проводять відбілювання зубів з реминерализующей терапією, при якій відбувається насичення емалі сполуками кальцію, фтору і фосфору. Ці речовини проникають тверді тканини зуба, насичують і зміцнюють їх. Ремінералізацію проводять шляхом аплікацій або за допомогою електрофорезу. Для цієї процедури використовують розчини глюконату кальцію і фториду натрію, які чергують один з одним.
4
Іноді на початковій стадії флюорозу призначають препарат «Ремодент». Він містить комплекс елементів, одержуваних з кісток тварин і необхідних для ремінералізації емалі. Перед проведенням процедури зуби ретельно очищають від зубного нальоту, висушують їх, а потім накладають ватні тампони, просочені в розчині. Після завершення аплікацій не можна приймати їжу протягом 2-х годин. Курс лікування складає, як правило, 15-20 аплікацій.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ayJIJBiU6ZM