Як не падати в непритомність.

Падіння в обморок - не таке вже рідкісне явище, цією недугою страждає близько третини здорових людей. Непритомність - досить небезпечне явище, т.к. може наступити в будь-який час і привести до травм. Людям схильним непритомніти варто бути обережними і піклується про своє здоров'я.

Визначте причину непритомності

Знаючи причину, по якій ви падаєте в непритомність, ви зможете точніше визначати місце і час наступ цієї недуги. Це дозволить вам заздалегідь підготувати себе і оточуючих, а також вжити заходів обережності. Причини непритомності можуть бути самими різними, всі вони, як правило, супроводжуються однаковими симптомами такими, як запаморочення, блідість шкіри, погіршення зору, поява чорних і білих плям перед очима і т.д.

Вживайте заходів, щоб не падати в непритомність

Якщо ви коли-небудь падали в обморок, ви знаєте, що відчуття це не найприємніше. Для того, щоб уникнути його в майбутньому необхідно вжити певних заходів. Пийте якомога більше води, особливо в спекотні дні, це поліпшить загальний стан організму. Для запобігання слабкості і запаморочень необхідно добре і регулярно харчуватися. Уникайте алкоголю та кави, намагайтеся не курити, всі ці продукти сильно розслаблюють тіло і збільшують ймовірність падіння в непритомність. Намагайтеся не потрапляти в стресові ситуації, що змушують вас хвилюватися. Вони можуть привести до нестачі кисню і наступним непритомності.

Реагуйте негайно

Якщо ви відчуваєте слабкість у всьому тілі і відчуваєте, що непритомність все ж неминучий, прийміть заходи обережності, щоб не отримати травм. Сядьте і покладіть свої ноги якомога вище, це допоможе вам прийти в себе якомога швидше. Зробіть декілька глибоких вдихів і спробуйте заспокоїтися. Якщо ви відчуваєте, що втрачаєте контроль над собою, а власний голос вам чується приглушеним, покличте когось і вам допоможуть вибратися з цього стану.