Як зробити тримач для штор.

Тримачі для штор дозволяють швидко перетворити інтер'єр. Перехоплені посередині або трохи нижче фіранки, зроблять приміщення більш затишним. А красиві власники можуть стати неповторним декоративним елементом, що притягає увагу гостей. Особливо приємно господарці, якщо вона самостійно зробила прихвати для штор.
Вам знадобиться
  • - комп'ютерні диски (б/в, 2 шт); - Атласна стрічка середньої ширини; - Фурнітура для оздоблення; - Ножиці; - Папір; - Маркер; - Прозорий клей; - Циркуль - олівці або дерев'яні палички.
Інструкція
1
Визначте, якого розміру будуть ваші тримачі для штор. Візьміть комп'ютерний диск, покладіть його на аркуш паперу і обведіть по контуру. У коло по центру вставте циркуль і проведіть коло, що відокремлює зовнішній край макета від іншої частини. Виріжте лекало і прикладіть до диска.
2
Використовуючи перманенту маркер, проведіть необхідну лінію. Просуваючись в ній з центру, виріжте основу майбутнього власника для штор. Процедуру повторіть і з другим диском. У вас повинно вийти два широких кільця.
3
Візьміть приготовлену атласну стрічку. На диск нанесіть краплю прозорого клею. Прикладіть край стрічки і почекайте пару хвилин, щоб елементи міцно схопилися. При цьому розташовувати атлас краще під невеликим нахилом, тому це полегшить подальшу роботу.
4
Коли клей підсох, почніть обмотувати кільце-основу. Намагайтеся, щоб стрічка лягала рівномірно: так виріб буде виглядати більш акуратно. Краще всього, якщо кожен новий виток буде покривати попередній десь на 1/3. У процесі роботи можете іноді користуватися клеєм - для надійності. Коли кільце буде обмотана повністю, не зупиняйтеся прямо на початку: завершіть роботу, зробивши два додаткових витка. Закріпіть край клеєм і обріжте залишок стрічки. Повторіть процес з другим диском.
5
В принципі, можете вже використовувати виріб за призначенням. Однак щоб зробити тримачі для штор більш оригінальними, використовуйте різні декоративні елементи. Наприклад, можете прикрасити тільки? частину виробу (краще нижню), наклеївши на неї вже готові тканинні або паперові квіти. Або повністю декорують прихват, обшив його бісером, паєтками, стразами або стеклярусом.
6
Щоб тримач тримався, використовуйте дерев'яні палички, старі довгі олівці або будь-які інші елементи (наприклад, відмінно підійдуть японські палички для їжі). Їх ви можете також декорувати: обмотати муліне, кольоровими нитками або тонкими стрічками. Або просто покрийте їх лаком/морилкою.
Корисна порада
Створюйте тримач так, щоб він ідеально вписувався в інтер'єр.