Як витягнути карту пам'яті. Як дістати флеш карту з ноута.

Неправильне видалення картки пам'яті може нашкодити файлів, записаних на неї. Існує певна послідовність дій, які дозволяють правильним чином відключити флешку від комп'ютера.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, флеш-карта.
Інструкція
1
Якщо витягуючи флеш- карту з комп'ютера, ви просто витягуєте її з USB-порту, ви робите серйозну помилку. Перший час, можливо, ви не помітите жодних негативних наслідків, однак при систематичному витяганні флешки з ПК подібним чином, ви будете спостерігати втрату файлів, записаних на пристрій, а також некоректність в роботі з ними. Щоб не нашкодити записаним на флеш- карту документам, її необхідно витягти належним чином.
2
Перед тим, як ви витягнете флеш- карту з порту USB, переконайтеся, що жоден з файлів, записаних на пристрій, не використовується системою. Якщо ви слухаєте музику з флешки - закрийте програвач, якщо ж ви працюєте над певними файлами, завершите роботу з додатками, що використовують ресурси флеш-карти. Однак не поспішайте витягати флешку відразу після того, як буде припинено роботу з усіма файлами і додатками. Під час своєї активності, флеш-карта створює певні процеси, які не можна завершити, закривши якесь вікно програми. Їх правильне завершення і подальше вилучення флешки потрібно виконати таким чином.
3
Знайдіть на панелі завдань ярлик пристрою, який повинен знаходитися поряд з вікном відображення часу. Клікніть по ярлику правою кнопкою мишки і дочекайтеся появи меню. У вікні, натисніть на пункт «Відключення пристрою». Дочекавшись повідомлення про те, що флеш-карта може бути залучена з комп'ютера, можете сміливо витягати її з порту USB. Виконуючи витяг флешки подібним чином, ви зберігаєте її робочий ресурс істотно довше, ніж при простому відключенні карти від ПК.
Карта пам'яті , або флеш-карта, дисковий накопичувач - носій інформації на встановлений обсяг (від 32 МБ до 64 ГБ і вище). Розрізняються карти пам'яті для телефонів, фотоапаратів, комп'ютерів та інших предметів електроніки і техніки. Вийняти карту пам'яті в кожному випадку можна по одному із запропонованих алгоритмів.
Інструкція
1
Щоб вийняти карту пам'яті з фотоапарата, вимкніть його. Потім відкрийте засувку, що захищає карту та акумулятори від зовнішніх впливів і випадання. Від карти буде видно нижню бічне ребро. Натисніть на нього, карта сама вискочить зі свого місця.
2
Щоб зняти карту пам'яті з телефону, потрібно знову його вимкнути. Після цього відкрийте задню панель, що закриває акумулятор, його теж вийміть. Карта пам'яті лежатиме плазом, піддіньте її і витягніть.
3
Вийняти карту пам'яті з комп'ютера можна, попередньо відключивши її на комп'ютері, в панелі в низу робочого стола. Знайдіть значок знімного пристрою, натисніть праву кнопку, потім в меню команду «Вимкнути». Дочекайтеся повідомлення про відключення пристрою і витягніть карту з USB-порту.