Як продовжити молодість рук.

Руки можуть багато «розповісти» про їх володаря: про професії, звичках, акуратності, навіть про те, наскільки людина поважає себе. Якщо у жінки гарна зачіска і одяг, а руки червоні і недоглянуті, з сухою шкірою, та ще й нігті не в порядку - що тут можна сказати? Пояснення традиційне - не вистачає часу. Але на руки ніколи не буде вистачати часу, якщо згадувати про них в останню хвилину.

Перший спосіб догляду за огрубілою шкірою рук - теплий відвар картоплі, який майже щодня виливають домогосподарки, коли готують обід. Додайте до цього відвару ложку кухонної солі і потримайте руки в теплій ванні 15-20 хвилин, потім витріть насухо і змастіть сметаною чи соняшниковою олією. Така процедура, виконана 5-6 разів на тиждень, набагато дієвіше найкращого імпортного крему.

Якщо ви хочете відбілити шкіру на руках, спробуйте покласти на них теплу зварену картоплю, розтерту з молоком на 10-15 хвилин.

Раз на тиждень для сухих огрубілих рук робіть ванночку з підігрітого соняшникової олії, а якщо нігті ламаються, додайте до нього 3-5 крапель йоду. Суміш гліцерину і лимонного соку (1 лимон і столова ложка гліцерину) відмінно оживляє, розм'якшує і відбілює шкіру рук.

Добре відбілюють шкіру рук компреси з сиру, якщо його рівномірно нанести на полотняну тканину і прикласти на 20 хвилин. Найкраще робити ванночки або компреси для рук з відваром ромашки або шавлії.

Якщо на холоді руки червоніють, необхідно зробити кілька процедур з холодною і гарячою водою . Для цього опустіть руки на 2-3 хвилини в гарячу, потім у холодну воду. Повторіть 6 разів. У гарячу воду додайте ложку сухої гірчиці. Процедуру закінчите холодною водою, потім витріть насухо і змастіть смальцем. Для дуже сухої шкіри рук корисно перед сном робити ванночки з картопляного крохмалю.

Після брудної роботи вимийте руки, змастіть їх гліцерином або опустіть в теплу воду. Потім витріть і змастіть жиром, вершками або соняшниковою олією.