Монтаж натяжної стелі.

Натяжна стеля є сучасним якісним стельовим покриттям, монтаж якого відбувається в найкоротші терміни і не вимагає попередньої підготовки поверхні. Натяжні стелі відрізняються великою різноманітністю кольорів, можуть мати матову і лакову поверхню, з їх допомогою можна створити неповторний дизайн приміщення.

Монтаж натяжних стель здійснюється в кілька етапів.

Перш за все, необхідно зробити виміри приміщення по всьому периметру сегментам і діагоналям, підібрати колір стелі, світильники та позначити їх місце розташування. Після цього зробити креслення та ескіз стелі.

Далі по периметру приміщення кріплять багет, виготовлений з високоякісного пластику, здатного витримати навантаження до 60 кг на метр квадратний. Спеціальним металошукачем визначають наявність проводки в стінах, щоб в процесі роботи не пошкодити її.

Перед монтажем стелі приміщення прогрівають тепловою гарматою до 40 градусів і кріплять полотно на спеціальні щипці. Потім прогрівають саме полотно, а щоб надати йому еластичність, розтягують його і фіксують за допомогою спеціальних лопаток.

Декоративним плінтусом закривають невеликі щілини між натяжною стелею і стіною.

Монтаж стелі слід довіряти тільки професіоналам своєї справи, оскільки недостатньо розігріте полотно важко натягується, а перегріте може втратити блиск і погано закріплюватися.

Натяжні стелі не страшні потопи, так як вони утримують воду, злити яку можна через спеціальний отвір. Вони ніколи не тріскаються, мають ідеально рівну і гладку поверхню, не притягують пил, виглядають дуже дорого і стильно.

Вмонтовуються натяжні стелі за кілька годин, не залишаючи за собою сміття і пилу , тому їх встановлення здійснюється на завершальному етапі ремонтних робіт.