Як зменшити зубний біль народними засобами.

Що може бути гірше того, якщо розболівся зуб ввечері, а до візиту в стоматологію ще ціла безсонна ніч. Вихід є, ви можете зменшити зубний біль народними засобами.
Вам знадобиться
  • - сіль;
  • - прополіс;
  • - часник;
  • - ефірні масла.
Інструкція
1
СольПополоскайте порожнину рота розчином солі, це допоможе зменшити зубний біль. Для цього на 1 склянку теплої води візьміть 1 ст.л. солі. Дія солі полягає в знятті набряку біля хворого зуба, в результаті тиск на нерв зменшується.
2
ПрополісЕслі у вас розболівся зуб, і він має руйнування емалі і навіть отвір, використовуйте прополіс. Маленький шматочок розімніть пальцями, поки він не стане м'яким і заліпите дірку в зубі. Спочатку може бути боляче, але незабаром неприємні відчуття вщухнуть, і ви зможете перечекати час до візиту в лікаря.
3
ЧеснокСделайте кашку з часнику і прикладіть її на зап'ясті руки, протилежної тій стороні, де знаходиться хворий зуб. Накрийте поліетиленом і замотайте бинтом. Такий компрес швидко допомагає зменшити зубний біль завдяки впливу на активні точки тіла. Якщо у вас шкіра дуже чутлива, щоб уникнути опіку під кашку з часнику підкладіть шматочок тканини або кілька шарів бинта.
4
Ефірні маслаСмочіте ватку маслом м'яти, ялиці, коріандру, гвоздики. Накладіть на область хворого зуба, при цьому будьте обережні, якщо у вас є алергія.
Корисна порада
Щоб не мати проблем із зубами, вчасно відвідуйте стоматолога, навіть просто для профілактики.