Як природно освітлити і видалити шрам.

В той час, як пірати і авантюристи можуть насолоджуватися, розповідаючи довгі історії про кожного зі своїх шрамів, більшість з нас воліли б, щоб всі видимі на нашому тілі шрами зникли. На щастя можна легко і недорого видалити шрам, слідуючи нашим радам і маючи трохи терпіння.
Вам знадобиться
  • цукровий скраб, м'яка мочалка, м'яка тканина, масло з вітаміном Е, зволожуючий крем
Інструкція
1
Отшелушивание шрамаІспользуя цукровий скраб, промийте шрам м'якою ганчіркою в теплій воді. Дійте акуратно, щоб ні в якому разі не відшкребти шрам, а тільки лише видалити омертвілі клітини шкіри. Промокніть м'якою серветкою.
2
Протирання шраму маслом з вітаміном Е і ККончіком пальця (Не нігтем) обережно втирайте масло по довжині шраму, а не перпендикулярно шраму. Проводите цю процедуру як мінімум два рази на день: вранці і ввечері. Пам'ятайте, що вітамін Е в два рази ефективніше після пілінгу. Вітамін Е і К покращує циркуляцію крові в області шраму. Чим більше крові циркулює, тим швидше клітини "ремонтують" самі себе. Приблизно через місяць ви помітите зміни на краще.
3
Зволоження областіУбедівшісь, що шкіра в районі шраму повністю гідратованого. Чи не зволожуйте шкіру доти, поки масло з вітаміном Е повністю не вбереться. Застосовуйте 100% чисті масла ши, алое віра або масло какао. Наносите невелику кількість кожного з масел на шрам або область шкіри, ніжно втираючи. Повторювати по мірі необхідності або поки шрам не зникне.
Зверніть увагу
Отшелушивание частіше, ніж раз на три дні, може привести до появи вугрів і хронічного подразнення шкіри. Завжди консультуйтеся з лікарем перед видаленням шрамів і рубців.
Корисна порада
Пам'ятайте, що деякі рани не зникнуть повністю, але ці кроки допоможуть зробити їх менш заметнимі.Чем раніше ви почнете лікування (рана до того моменту повинна вже зажити), тим більша ймовірність того, що ви зможете покращити або усунути рубці .Отшелушівайте шкіру кожні три дні. В ті дні, коли омертвілі ділянки шкіри не відшаровуються, просто вимийте ділянку шкіри м'яким засобом. Прикривайте шрам, коли перебуваєте на сонці. Сонячне випромінювання може привести до рубцювання тканини.