Як підбирати колір штор.

Функція штор не зводиться тільки до завішування вікон від сторонніх поглядів. Штори є одним з найважливіших елементів інтер'єру. Тому від того, наскільки добре підібраний колір штор до загального колориту, залежатиме загальне сприйняття кімнати.
Вам знадобиться
  • Невеликі шматочки шпалер
  • Таблиця сполучуваності квітів
Інструкція
1
Для початку потрібно визначитися зі стилем штор . Стиль зазвичай диктується функцією кімнати. Наприклад, в кухні, їдальні або дитячій кімнаті будуть гармоніювати з інтер'єром штор и в стилі кантрі з картатої тканини. У вітальні краще всього виглядатимуть англійські чи французькі красиві штор и, а в строгому робочому кабінеті краща класика.
2
Після того, як ви визначилися зі стилем штор , можна переходити до безпосередньої завданню - вибору колір а. Найпростіше підбирати колір а по таблиці сполучуваності колір ів. Для цього потрібно визначити, яка колір овая гамма в кімнаті ведуча, і, виходячи з цього, вибрати найбільш співпадаючі колір а по таблиці.
3
Після того, як ви вибрали можливі передбачувані колір а штор , потрібно взяти з собою в магазин невеликий шматочок шпалер з тієї кімнати, куди ви вибираєте штор и. Дуже важливо мати можливість порівняти колір шпалер безпосередньо з тканиною штор .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Os26cqPAR6E
Корисна порада
Обов'язково виміряйте висоту від підлоги до полотка в декількох місцях, щоб не помилитися з довжиною штор.