Як привести в порядок п'яти до літа.

Після довгої і холодної зими шкіра стає сухішою і грубою, особливо на ступнях. І надягаючи в перший раз літні відкриті туфлі чи босоніжки, ви з прикрістю помічаєте, що зовнішній вигляд пяточек залишає бажати кращого. На щастя, це все поправимо. Існують надійні і перевірені методи, здатні зробити навіть самі загрубілі п'ятки м'якими і рожевими, як у немовляти.

Робіть все завчасно

Щоб без турбот і стиснений з чобіт вскочити в літні босоніжки, необхідно заздалегідь подбати про красу і здоров'я ваших ніг. Тому за ступнями, які не на виду, але завжди в важкій роботі, необхідно ретельно і невпинно доглядати весь рік. Тоді привести в порядок п'яти до літа не складе для вас праці. А якщо на вулиці спека, а ваші п'яти з жовтою, загрубілі або навіть потрісканою шкірою, то починайте швидко діяти.

Салонний педикюр

Самий «ледачий» і дієвий варіант - відвідати салон краси і зробити якісний педикюр. В тому випадку, коли ваші п'ятки сильно запущені, довести їх до ідеального стану буде можливо тільки за кілька косметичних сеансів. Апаратний педикюр, куди входить обробка всіх пальців і нігтів, видалення мозолів і натоптишів. Крім цього вам запропонують парафінотерапія, масаж стоп, інші корисні і приємний процедури. Але відвідування косметичного кабінету має і свої мінуси. Адже такий похід забере ваш час і гроші. Якщо у вас дефіцит того чи іншого, можна своїми силами підготувати ступні до літа вдома.

Як привести в порядок п'яти в домашніх умовах

Першою процедурою домашнього педикюру повинні бути ванночки для стоп. Налийте в тазик гарячу воду (40-43 градуса), додайте туди рідке мило і 2-3 краплі ефірного масла. Потримайте ноги у волі 10-15 хвилин. Потім скористайтеся пемзою. Вона зніме самий огрубілий шар старої кожі.Промокніте чисті ноги махровим рушником і дайте їм висохнути. Коли ваші п'ятки будуть зовсім сухі, візьміть пилку для обробки п'ят і крупної «теркою» якісно відшліфуйте шкіру стоп, особливо в місцях натоптишів і старих сухих мозолів. Найкраще робити це у ванній, т.к. пилу від омертвілої шкіри буде багато. Періодично можна трохи змочувати шкіру стоп, але не саму пілку.После процедури шліфування сполосніть ноги під теплою водою і рясно нанесіть на стопи живильний крем або спеціальну маску для пом'якшення шкіри стоп. Після цього одягніть х/б шкарпетки і носіть їх кілька годин. Найкраще таку процедуру робити перед сном і лягати в носках спати. Подібний домашній пілінг необхідно проробляти 2 рази на тиждень, а мити ноги і змащувати їх живильним і пом'якшувальною кремом - кожен день перед сном. Таким способом ви зможете привести в порядок п'яти до літа за 10- 12 днів.