Як декорувати білу майку.

Біла майка - унікальний базовий елемент, який в обов'язковому порядку повинен бути присутнім в гардеробі модної дівчини. А у деяких таких однакових речей декілька. Якщо вам набридла одноманітність білої майки, сміливо декодуючими її. Тим більше зараз одяг, оформлена вручну, знаходиться на піку популярності.

Зважитеся на яскраву вишивку

Яскрава вишивка на грудях - ідеальний варіант декору білої майки. Головне, підберіть правильний мотив і спосіб рукоділля, щоб робота приносила справжнє задоволення. Можливостей для вишивки сьогодні дуже багато. Перший варіант - зробити її гладдю. Для цього підберіть відповідний малюнок і ступайте в магазин за муліне. Якщо ви зважитеся на другий варіант - вишивку хрестиком, - необхідно придбати не тільки муліне: проконсультуйтеся щодо накладної канви, за допомогою якої і вийде втілити бажаний малюнок. Третій варіант вишивки на білій футболці - бісер. Для роботи переважніше вибрати чеський. Він більш рівний, і все намистинки однакового розміру і окраса. З ним ви будете впевнені в результаті. Зверніть увагу, що вишивка бісером може бути виконана як по контуру, так і хрестом. Також подбайте в даному випадку про зміцнення тканини з виворітного боку, адже декор вийде важким.

Сонячні зайчики

Цікавий спосіб декорувати майку - наклеїти на неї велика кількість різномастих (можна і різнокольорових) страз. Для цього використовуйте спеціальний клейовий пістолет або прозорий «Момент». Однак більш епатажний варіант - використовувати для декору на майці підручні вироби, які також будуть відбивати світло. Найдоступніший матеріал - старі CD-диски. Розріжте їх і посадіть на клей. Або ж зробіть зі шматочків довгі «ланцюжка» і оформите майку такими «намистами».

Зав'язати вузлики

Ну, не зовсім вузлики. А, наприклад, елегантну ажурну окантовку. За допомогою кольорових в'язаних деталей ви успішно оформите білу майку. Зв'яжіть кант, відповідальний вашому стилю і смаку. Найкраще для цього використовувати тонкі бавовняні нитки. Наприклад, відмінно виглядають букети з об'ємних в'язаних квітів, представники комах (метелики, сонечка) або абстрактні ажурні узори і мотиви. Ними ви можете оригінально декорувати низ, виріз і навіть лямки майки.

Пришийте гудзики!

Декор гудзиками сьогодні неймовірно популярний.

З його допомогою оформляють житлові приміщення та одяг. Для декорування білої майки ви можете використовувати гудзики яскравих або приглушених кольорів. Завдяки грі з відтінками ви створите унікальну дизайнерську річ, аналогів якої не зустрінете.