Як позбутися від хрестоцвіті блішки.

Після висадки розсади капусти або появи сходів редьки і редиски на них часто нападають маленькі стрибають комахи. Це хрестоцвіті блішки. Вони об'їдають ніжні молоді листи, що призводить до загибелі всієї рослини. Але можна легко позбутися від хрестоцвітих блішок народними методами, не застосовуючи хімікати.
Вам знадобиться
  • - зола;
  • - тютюновий пил;
  • - мелений перець;
  • - оцет;
  • - акрил;
  • - господарське мило;
  • - бадилля томатів.
Інструкція
1
хрестоцвіті блішки дуже бояться золи, тому що вони в ній не можуть пересуватися і гинуть. Посипте розсаду або сходи пічної деревною золою відразу після висадки в город. Додатково вона послужить добривом. Мінус цього способу боротьби з хрестоцвітними блошками в тому, що якщо буде дощ, він змиє золу з листя.
2
Ви можете розпорошити по грядках тютюнову пил, змішавши її з меленим перцем. Але при цьому обов'язково зав'яжіть хусткою рот і ніс, а очі прикрийте очками. Також будьте обережні, якщо у вас є алергія або бронхіальна астма.
3
Накрийте розсаду капусти або сходи редиски з редькою акрилом. Це такий нетканий матеріал, дуже легко пропускає світло і повітря. Акрил вибирайте найтонший. Коли рослини зміцніють і листя у них стануть жорсткішими, укриття можна зняти - хрестоцвіті блішки вже не зможуть зашкодити.
4
Позбутися від хрестоцвіті блішки допоможе оцет. Розведіть в 10 л води 0,5 л оцту 9% -ної концентрації. Обприскайте посадки ввечері, так як в цьому випадку розчин довше не випарується.
5
Ще хрестоцвіті блішки боїться настою томатної бадилля. Залийте 4 кг пасинків від помідорів 10 л води і потримайте 4 години. Потім поварите 2:00 і остудіть. Перед застосуванням розведіть навпіл з чистою водою і додайте на 10 л готового розчину 40 г господарського мила. Якщо немає свіжої помідорової гички, візьміть 2 кг сухої.
Корисна порада
Щоб позбутися від хрестоцвіті блішки, перекопуйте грунт на зиму, особливо ті ділянки, де росла капуста, редиска або редька.