Як позбутися від слимаків на полуниці.

Полуничні грядки радують погляд зеленими соковитими листям і дозріваючими ягодами, як в один прекрасний день ви виявляєте на них огидних слизьких слимаків. Але гірше те, що достигли червоні ягоди об'їдені і не придатні до збирання. Потрібно скоріше позбутися від слимаків на полуниці, інакше врожаю не бачити.
Вам знадобиться
  • - зола;
  • - дрантя;
  • - пиво.
Інструкція
1
Самим трудомістким методом позбавлення від слимаків на полуницях є їх збирання вручну. А що робити, ягоди вже достигають, а хімікати застосовувати пізно, та й взагалі небажано, адже на своєму городі хочеться виростити здорову продукцію. Зібраних слимаків потрібно віднести подалі і спалити.
2
Другий спосіб, за допомогою якого можна позбутися від слимаків на полуниці, - застосування золи. Звичайною деревної золи. Якщо у вас немає печі, то отримати золу можна після багаття. Спочатку просійте її, а потім розпорошите по грядках. Звичайно, ягоди стануть від золи брудними, але ж їх можна помити, зате слимаки на полуниці більше не будуть з'являтися.
3
Ще можна відловити слимаків на полуниці. Для цього змочіть шматки дрантя в пиві і розкладіть між кущиками на грядці. Слимаки люблять вогкість, і днем їм жарко. Тому вони зберуться на мокрій тканини, і ви зможете легко їх позбутися. Таким чином ловлять і равликів.
Корисна порада
Заведіть на городі жаб, хоч вони і противні на вигляд, але зате поїдають слимаків та інших шкідників. Просто принесіть кілька жаб і відпустіть біля грядок з полуницею.