Як позбутися темних кругів під очима за один тиждень.

Темні круги і мішки під очима надають людині втомлений і Знеможений вид. Дізнайтеся, як позбутися їх всього за один тиждень.
Інструкція
1
Спіть не менше 7 годин на добу. Недолік сну і відпочинку жене кров до очей, де шкіра тонша, що призводить до потемніння і появи так званих мішків.
2
Обов'язково спите на подушці, щоб голова була злегка піднята. Це перешкоджатиме вступу рідини до обличчя, що призводить до появи мішків під очима.
3
Темні кола під очима іноді обумовлені браком специфічних вітамінів і неправильним способом життя. Здорова, збалансована дієта з великою кількістю свіжих фруктів і овочів допоможе позбутися кіл і мішком під очима. Для зовнішнього застосування рекомендується використовувати вітамін С і інші антиоксиданти, зокрема, такі, як вітамін К. Додайте залізо або залізовмісні продукти в своє меню
4
Щодня після вмивання массажируйте нижню повіку подушечками пальців, злегка постукуючи по шкірі. Це поліпшить кровообіг області навколо очей і зробить темні кола під очима менш помітними.
5
Суміш мигдалевої олії і меду накладати кожен вечір перед сном. Ви побачите помітне поліпшення вже через 2? 3 тижні.
6
Чайні пакетики також є визнаним засобом в боротьбі з темними колами під очима. Прохолодний пакетик потрібно помістити на кожне око на 10? 15 хвилин.
Корисна порада
Частіше кладіть на очі охолоджений огірок, нарізаний кружечками. Це засіб допомагає справитися з втомою глаз.Прі темних колах можна накласти на очі, попередньо розім'яті свіже листя м'яти перцевої.