Як доглядати за дитиною.

Одним з найважливіших подій в житті будь-якої людини є народження дитини. З моменту його появи на світ життя батьків стає дуже напруженою, вона цілком присвячується залицянню за дитиною.

Гігієна

Намагайтеся мати під рукою якнайбільше підгузників. Для догляду за чутливою шкірою також необхідні спеціальні серветки. Слідкуйте за розміром підгузників, в перші місяці його доведеться міняти досить часто. Доглядаючи за дитиною, ніколи не залишайте дитину без нагляду, наприклад, на сповивальному столі - він може раптово перевернутися і впасти з нього. Привчіть себе не прибирати з дитини руку і завжди перебувати в контакті з ним.

Здоров'я і харчування

Вирішіть, як ви будете годувати свою дитину - грудьми або спеціальними сумішами. Деякі батьки вибирають комбінований варіант, з питань годівлі можна проконсультуватися у відповідних фахівців. З усіх питань, що стосуються здоров'я дитини, завжди звертайтеся до свого педіатра, ніколи не займайтеся самолікуванням. Доглядаючи за дитиною, подбайте про те, щоб у вашому домі завжди був термометр на випадок його захворювання. Якщо температура його тіла підніметься вище 38 градусів, негайно викликайте лікаря.

Сон

Ретельно готуйте місце для сну дитини. Ліжечко або колиска повинні бути повністю обгороджені, обов'язково прибирайте всі іграшки, в тому числі м'які, ніяких подушок і ковдр бути не повинно. Всі ці предмети можуть привести до удушення. Укладайте дитину спати тільки на тверду поверхню, наприклад, жорсткий матрац.