Як зробити аватарку більше.

Щоб збільшити вихідний розмір аватарки, вам може знадобитися графічний редактор. Найкращим варіантом редагування зображення стане його правка в програмі Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Щоб приступити до редагування зображення, спочатку вам потрібно відкрити його в фотошопі. Клікніть по зображенню правою кнопкою мишки і наведіть курсор на "Відкрити за допомогою». Якщо у вікні відсутній варіант відкриття файлу через фотошоп, клікніть по меню «Відкрити за допомогою» і за допомогою опції «Обзор» знайдіть програму в загальному списку. Також ви можете відкрити зображення через запущений фотошоп. Для цього в опції «Файл» виберіть меню "Відкрити" і відкрийте потрібне зображення.
2
Щоб задати для зображення конкретний розмір, вам потрібно поступити таким чином. На верхній панелі інструментів програми натисніть на меню «Зображення». Тут ви побачите опцію «Змінити розмір». Клацніть по ній і задайте потрібні параметри зображення. Зверніть увагу, якщо ви бажаєте зберегти коректність відображення картинки при її збільшенні, при зміні розміру зображення поставте галочку напроти пункту «Зберігати пропорції» і лише після цього задавайте потрібні для вас значення. Якщо ж ви не зробите цього, зображення буде спотворено (при зміні його висоти, ширина буде залишатися незмінною, внаслідок чого картинка буде розтягнутої).
3
Після того, як ви внесли потрібні правки в зображення, вам потрібно зберегти зображення. Натисніть меню «Файл» і виберіть пункт "Зберегти як". Тут задайте картинці потрібне ім'я і формат, після чого, натисніть кнопку «ОК». Тепер розмір аватарки буде змінений.