Як заробити грошей на машину.

Наявність закордонного автомобіля у багатьох з нас як і раніше асоціюється з заможністю. Здається, що будь-яка машина - це витрати, витрати і ще раз трати, особливо якщо це іномарка. Купівля, бензин, ремонт ... Насправді все не так вже й складно, і навіть людина з середньою зарплатою цілком може дозволити собі мати машину .
Інструкція
1
Перш за все - для чого вам машина? Одна справа, якщо у вас велика сім'я, ви часто їздите на дачу, плануєте подорожувати. Тоді найкращий вихід - придбати позашляховик. Він стоїть досить дорого (від 1000000 рублів), але завжди можна купити його в кредит або поцікавитися уживаними позашляховиками, які будуть помітно дешевше. У місті зручно їздити на невеликому автомобілі. Невеликі машини випускають практично всі фірми, і коштують вони недорого (в середньому від 300 000 рублів). Після того, як ви визначитеся з тим, яка машина вам потрібна, легше буде визначитися і з кількістю грошей, і зі способом покупки.
2
Для більшості з нас і 300000 рублів - сума значна. Тому є сенс взяти автокредит. Безумовно, наявність кредиту означає переплату за машину , проте багатьом легше протягом 3-5 років віддавати кожний місяць не дуже велику частину зарплати (від 10 000 рублів), ніж довго збирати, тим більше що частина грошей все одно "з'їсть" інфляція. Таким чином, для того щоб взяти автокредит і не нанести серйозного удару по своєму бюджету більшості з нас варто домогтися збільшення зарплати або підвищення на посаді або ж скоротити деякі витрати.
3
Процес отримання автокредиту досить простий. Необхідно прийти в автосалон, вибрати автомобіль, його комплектацію та додаткове обладнання. Співробітники кредитного відділу автосалону підберуть банки з найбільш вигідною для вас кредитною ставкою (як правило, автосалони працюють відразу з декількома банками) і розрахують приблизну суму першого внеску, страховки і місячних платежів. Після цього вам потрібно буде зібрати всі документи (надати паспорт, закордонний паспорт, довідку з роботи про вашу зарплаті) і почекати рішення банків, а потім вибрати найбільш зручний варіант. Після внесення першого внеску машину можна забирати.
4
Деякі воліють купувати старі автомобілі. У цьому є певний ризик - колишній автовласник може продати вам несправний автомобіль. Однак якщо ви впевнені у продавцеві і в автомобілі, то це теж непоганий спосіб швидко купити машину . Старий автомобіль - не завжди дешевий автомобіль, але все ж заробити півмільйона рублів легше, ніж мільйон.
5
Власне, якщо ви вже визначили мету (наприклад, купити Ford Focus), визначили, скільки потрібно буде в неї вкласти, то заробити на її буде простіше, ніж здавалося спочатку. Взагалі заробляти на конкретну мету простіше, ніж на абстрактну, оскільки конкретна мета (конкретний автомобіль) - це мотиватор. Для початку спробуйте прикинути, скільки грошей вам необхідно відкладати на автомобіль в місяць, щоб заробити на нього, наприклад, за два роки. Сума, само собою, вийде не маленькою. Щоб відкладати таку суму щомісяця, існують такі способи: 1. почати вести щоденник витрат, аналізувати їх, скорочувати витрати на непотрібне (наприклад, можна частіше вечеряти вдома, а не в кафе - автомобіль того варто) .2. шукати підробіток. Більшість з нас працює з 9 до 18 протягом п'яти днів на тиждень. Частина часу, що залишився цілком можна інвестувати в свою машину - наприклад, взяти додаткові проекти по роботі і отримувати більше, підробляти на дому (особливо це актуально для журналістів, перекладачів, програмістів) .3. домагатися підвищення по работе.Лучше все, звичайно, користуватися всіма описаними способами. Швидких результатів напевно чекати не варто, однак певну суму на покупку свого автомобіля ви зможете зібрати вже досить скоро.
Зверніть увагу
Все ясно, ви хочете заробити на машину! Тоді почнемо заробляти гроші реально. Чому ця задача тільки для реальної справи? Тому, щоб заробити гроші на машину - необхідна конкретна методика дій, за допомогою якої можна отримати дуже багато грошей. Про купівлю автомобіля можна думати тільки в тому випадку, коли ваш гаманець відповідає цінам на дане авто!
Корисна порада
Ви хочете дізнатися як заробити гроші на машину? Та ніяк. Якщо ви і далі будете задавати такі питання, то на машину точно ніколи не заробите. Але кращої відповіді ви ніде не знайдете, тим більше в інтернеті, можете мені повірити. Насправді варіантів заробити гроші на машину не так вже й багато, ви можете відкладати від своєї зарплати по 30% кожен місяць. Якщо у вас зарплата 30 тис. То на машину ви заробите через 2 роки і 7 місяців.